Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves szülinapra melyiket...

1 éves szülinapra melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Íme a 2 játék videóval:

[link]

[link]


Érveket, ellenérveket is szívesen fogadok :)


2012. márc. 8. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

A járássegítőt választanám. Mert tapasztalatból beszélek. Az enyémek is kaptak 1 évesen, most 15 hónaposak, de még mindig a kedvencük.

Szilveszterkor barátoktól kaptunk hasonlót, mind a második. Már el is tettem, mert nem játszottak vele. Majd később előveszem. Illetve, 1 évesen a járás érdekli őket leginkább, ezért is jobb az első.

2012. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kerria ***** válasza:

Nekem a zenélős tetszik, de valamiért nem szimpatizálok a járássegítőkkel, így emiatt választottam a kettest.


Nálunk a zenélős, világítós dolgok mindig jobban lekötötték, illetve figyelemfelkeltők voltak.

A totyogó robot átalakítható, de ha már ül rajta akkor az egyszerű (olcsóbb) kismotor is megfelelő a célra. A zenélős golyócsúszda mindenképpen fejlesztőbbnek tűnik nekem.


:)

2012. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kettesünk van, 9 hósan kapta Karira. Imádja! Kedvence, minden nap rengeteget játszik vele. Ezért mi az elsőhöz hasonlót fogunk venni szülinapjára.

Kérdés, jár-e már? Van járássegítőnk is, nem hiszem, hogy azzal tanult meg járni, de nagyon szereti, már ugyan jár, de szokott még azzal is sokat bohóckodni. De ha már jár, én inkább kisebbeknek való triciklit vennék.

Szerintem mindkettő jó ajándék...

2012. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Hmmmm, igazából valahol egyik sem tetszik, de ha választanom kell, akkor az első, a járást segítő robogó. Igazából az a bajom mindkettővel, hogy nem nagyon tartom őket praktikusnak. A golyós csúszda talán 5 percig fogja érdekelni, de tuti a golyókat nem fogja bele visszatenni, helyette szétdobálja a lakásban, és soha nem találjátok meg. A járás segítővel meg az a bajom, hogy igazából a járást csak rövid ideig segíti (ha egyáltalán segíti), és még a jármű része se fogja érdekelni, és azt is hamar kinövi. Persze iszonyú nehéz 1 évesnek vásárolni, én is mellélőttem a picim 1 éves ajándékaival, és kismotort vettem, most fél év után kezdte el érdekelni, meg pici sátrat labdamedencével az alján....mondanom sem kell, az a 20 labda szanaszét a házban...
2012. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Várok még válaszokat, mert még nem vagyok okosabb :)
2012. márc. 8. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
második.indok a kislányunk kapott járássegítőt 9hónaposan karácsonyra,de kb. tojik rá,inkább egyedül tanult meg járni:)..Ami egyedül érdekelte rajta,h zenélt,ha megnyomta...
2012. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A golyópályát választottuk :)

2012. márc. 9. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!