Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Büfis probléma. Ti hogy...

Büfis probléma. Ti hogy oldjátok meg, ha babátok iszonyatosan sokat visszabüfizik?

Figyelt kérdés
Van erre valami praktika,megoldás,hogy egy nap ne kelljen 5-ször átöltözni,meg ne legyen minden büfis/pl.szőnyeg/,már ott tartunk,hogy rendesen felmosóval szaladgálunk.Természetesen teszek pelenkát a vállamra,meg előkét a gyerekre,de ez már édes-kevés.Gondolom vannak itt rutinos anyukák,akik erre is kitaláltak valamit:)
2012. márc. 21. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm... én 7 hónapig csináltam ezt amit te... :( És semmi nem tudtam tenni ellene! Mindig akkor és ott jött vissza ahol épp a legkevésbé akartuk :( Ha 5x öltözött akkor én is! Szépen kivártam míg kinőtte, meg persze iszonyat sokat ment a mosógép! Kitartás, kinövi :)
2012. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, kitartás, türelem! Ki fogja nőni!

Volt h sugárban jött vissza a kaja és ez csak szimpla bukás volt. Én csak akkor öltöztettem ha már nagyon gáz volt. Inkább törölgettem, meg már számítottam rá, oldalra fordítottam. Meg ha vállon volt, akkor csak engem ért, meg a fotelt, falat :)) Ő tiszta maradt. Nekünk az AR tápszer vált be, 3,5 hós kora óta issza, azóta nem sokszor bukott.

1 éves

2012. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled, mi is végigmentünk ezen. Elöke a gyereken, pelus rajtam, mindenfele a lakásban papírtörlő tekercsek. A mosógép szinte naponta ment, én is csomószor átöltöztem. Soha nem szeretett öltözködni, úgyhogy szoktam olyat csinálni, hogyha nem nagyon gázosan köpte le magát, akkor kitömtem papírtörlővel, vagy benyomkodtam egy előkét a mellkasához. Emberek közé nem is nagyon jártunk, vagy ha muszáj volt, akkor óriási szatyor pótruhával.Ez van, sajnos ki kell bírni. Most már csak alig-alig fordul elő, már 1 éves.
2012. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kíváncsicska ***** válasza:
Van állítólag egy gyógyszer amit a babáknak 3 hónapos kor után adnak jelentős bukás miatt.Menj orvoshoz és beszélj vele.Mi is küzdünk ilyen problémával a következő tanácsadáson én is rákérdezek.
2012. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!