Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után kinek-mikorra...

Szülés után kinek-mikorra változott vissza az eredeti alakja? Úgy értem a régi mellméret, régi súly, alak, vagy teljesen átalakulunk?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal vigasztalt,hogy majd a szoptatás alatt úgy visszafogysz....de úgy látszik én kivétel vagyok,inkább még hozzáhíztam egy pár kilót.Szoptatás alatt van valami praktika a fogyásra?
2012. márc. 31. 14:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Terhesség alatt 14 kilót szedtem fel,bár egyátalán nem látszott,csak a mérleg mutatta.Szülés után lement 7kiló,viszont a szoptatás alatt vissza is jött,nekem is azt mondták,hogy majd szépen visszamegy,régi alakom lesz,régi súlyom.3 hónapos volt a kisfiam mikor elapadt a tejem akkor elkezdtem diétázni,lement 8 kiló,de vissza is jött 5,mert jött egy stresszes időszak.Majd kb 4 hónapja kezdtem el komolyabban tornázni,napi 40-45 percet,és diétázni,hogy kevés kenyeret tésztát,édességet eszem,bár nem vagyok édesszájú, este 6-7 után nem eszem,nem eszem disznó,marha hőst,nem iszok édes löttyöket.Lement 5 kiló,és több nem akar lemenni,elmentem az orvoshoz,kaptam egy gyógynövényes gyógyszert,mert lehet hormon probléma,1 hónapon belül kiderül.Terhesség előtt ha 1-2 napig alig ettem már lefogytam 1-2 kilót,most meg 4 hónapja diétázom,tornázom,és tényleg szinte semmit nem ment le,még 9 kiló rajtam van,az alakom amúgy visszanyertem és a melleim is egyre jobban hasonlítanak a régi énjükre,van egy kicsi hasa és úszógumim,most azon dolgozom hogy ne legyen egyik sem,kisfiam 1 1hónapos.

2012. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!