Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaraláskor hogy oldjam meg...

Nyaraláskor hogy oldjam meg 10 hós kislányomnak az ételt, mert a bolti üveges kajákat nem hajlandó megenni?

Figyelt kérdés
Akármit főzök neki rögtön befalja, viszont az üveges bébikajából egyiket sem eszi meg. Ahova megyünk, ott félpanzió van, kotyvasztani ott nem tudok neki.

2012. ápr. 18. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

fagyasztó lesz vagy meg lehet oldani?

Tavaly én fiam is ennyi idő volt mikor nyaralást terveztünk(sajna nem jött össze) és én úgy terveztem, hogy megfőzők előre jó pár adagot, leviszem hűtőtáskában, vagy ládában mert mást is vittünk volna, és ott beteszem.

A tízórait, uzsit össze tudtam volna dobni, reggelire,vacsira meg nm főtt kaját evett.

Vagy esetleg nem tud abból enni, amit ti esztek?

2012. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Éhes lesz megeszi.
2012. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es válaszolóval egyetértek, csináld meg itthon előre, tedd joghurtos poharakba, fagyaszd le, majd egy űtőtáskában vidd magaddal, ott be a hűtőbe és mindig kiolvasztod,ami kell. Ha van félpanzió, akkor konyha is, tehát mikro biztosan, megkérheted, hogy melegítsék meg neked. Ha nincs hűtő, az már nagyobb gond...
2012. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!