Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor hogy is kell a...

Most akkor hogy is kell a hozzataplalast folytatni?

Figyelt kérdés
babam 6 honapos eddig almat kostoltunk(4 napig), tegnap barackot. akkor most meg par napig barackot adjak neki? ha megint uj etelt vezetek be akkor is fokozatosan kell emelni az adagot vagy egyen amennyit szeretne?
2009. jún. 22. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy 4-5 naponta kapott új dolgot. Abban a 4-5 napban pedig fokozatosan emeltem az adagot, amit egyszerre megeszik. Ezt minden ételnél így csináltam. Nekünk bevált.
2009. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez nem egyszerű, mert Én amennyit adok a kislányomnak, annyit meg is eszik mindig. Ha 50 grammot, akkor annyit, ha 100 grammot, akkor meg annyit. Viszont, 2-3 nap után nyugodtan adhatsz Neki megint új ízt, aztán keverheted is. Pl.: alma+őszi, alma+málna, alma+banán stb. Az adaggal még Nekem is vannak "gondjaim". :-)
2009. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen még barackot adj neki. Én mondjuk annyit adtam neki minden új ételnél amennyit kér, nem is tudtam volna máshogy mert ha nem kapott ordított:) 7,5 hós és most is mindig kap valami új gyümit vagy zöldséget és megeszik belőle egy teljes adagot. Nem lett tőle baja. De az elején mindig ugyanazt kapjon pár napig. Aztán ha már evett sok mindent akkor összekutyulhatod őket. Remélem segítettem.

2009. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom, sokat segitettetek!
2009. jún. 22. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:
En nem mindent probalgattunk 3-4 napig. Valamire csak 2 nap maradt. A 7 honapban mar annyi zoldseg, gyumolcs van, h nem is lett volna eleg egy honap, ha mind vegig akarjuk probalni. Az a lenyed, h elso nap csak kis adagot adjal neki, mert lehet ra allergias, vagy fajhat tole a pocija.
2009. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!