Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare 100-as légzésfigyelő...

Angelcare 100-as légzésfigyelőnk ma beriasztott, de a baba jól van. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem, hogy másoknak is volt-e ilyen problémájuk hogy beriasztott a légzésfigyelőjük. Ez téves volt vajon vagy tényleg nem vett levegőt vagy csak annyira kicsiket lélegzett hogy nem érzékelte a figyelő? Nem tudom vegyek-e új készüléket vagy ha másikat veszek azzal is így járok?
2009. jún. 25. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:

nehogy vegyél új készüléket! vannak ilyen téves riasztások, szerencsére mi csak hallomásból tudjuk, hogy ez milyen érzés! 3-as fokozaton volt a figyelő, a kiságyban pedig nem közel egymás mellett a két lap. soha semmi gond nem volt!


Nálatok is biztos, hogy téves riasztás volt, semmi baj nincs

2009. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló eset,amikor még picike volt a kisfiunk!!Oldalán feküdt,és gondolom,hogy nem érzékelte a figyelő,hogy veszi a levegőt.Mi érzékenybbre állítottuk a figyelőt,és azóta semmi gond!!!Nálatok is biztos ez volt a gond!
2009. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen.Van hogy egy-egy levegővétel kimarad és (szerencsére) ilyenkor is beriaszt.Igaz a frász jön az emberre,de inkább rohanok 5percenként minthogy baj legyen.
2009. jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha jól van a baba, akkor jó, ez a feladata a légzésfigyelőnek. Riaszt és a hangra megriad a baba és elkezd lélegezni. Mert addig elfelejtett ESETLEG.

Nem biztos, hogy tényleg, de ha esetleg, akkor is megoldódott.

Nem kell másikat venni, ha eddig nem volt baj, akkor nem rossz a készülék, az biztos. Lehet, hogy valós esemény volt, lehet, hogy csak valamiért nem érzékelt. Mostmár mindegy, használd a készüléket, hogy biztosan ne legyen baj.

2009. jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy csak lemászott az érzékelő területről,ugyanúgy feküdt,mint amikor letetted?
2009. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk hosszú időn keresztül riasztgatott. Volt úgy, hogy ott álltam mellette, láttam, hogy lélegzik, az ujjam ott volt az orránál, éreztem is, és pittyegett a figyelő. Nem érzékelte. Azt viszon igen, mikor véletlenül a picihez értem. Akkor alaposabban utánanéztem, átállítottuk érzékenyebb funkcióra. Azóta semmi. Nálunk ez volt a probléma. Ha többször előfordul, és tényleg oktalan volt a riasztás, állítsátok ti is át. De mindenképpen meg kell róla bizonyosodni, mi lehet a probléma!! +++
2009. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy feküdt ahogy letettem, de az oldalán volt. Lehet h tényleg ezért nem érzékelt. Milyenre állítsam az érzékenységet. Most 4-esen volt, de most 3-ra vettem. Az jó?
2009. jún. 25. 09:00
 8/9 anonim ***** válasza:

A 4-esre tedd vissza inkább, az érzékenyebb.

Lehet, hogy tényleg nem vett a babád levegőt 15 mp-ig, nekünk is volt ilyen egyszer. De amikor kivettem a kiságyból, csak nézett rám álmos szemmel, hogy mit akarok tőle.

Ne vegyél új készüléket, teljesen felesleges.

Ilyenkor mindig ébreszd fel a babádat.

2009. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a gyári beállításon kell hagyni, ami a 3-as. Szerintem a 4-es túl érzékeny, ezért riaszthatott be. De tényleg ne vegyél új készüléket, mert téves riasztás szinte mindenkinél előfordul 1-szer 2-szer.
2009. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!