Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülhőmérő - mennyire megbízható?

Fülhőmérő - mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Graco infrás fülhőmérőt vettem, hogy ne kelljen szegény Fiam popsijába dugdosni a lázmérőt.

Nem vagyok elragadtatva a teljesítményétől, van, hogy kétszer kell megnyomni a mérésindító gombot, hogy mérjen is (és egy három hónapos babát nem egyszerű azért ennyit mozdulatlanul tartani).

Ti mit gondoltok, megbízhatóan mér? Úgy értem: tényleg annyi az annyi? :)


Köszönöm szépen előre is a válaszokat.



2012. máj. 16. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen van nekünk is. Nem akarlak elkeseríteni, de nagy kaka az egész.

Ill. olyankor ad némi támpontot, és úgy ahogy pontos, ha magas a láz, 38,5 fölötti.

Hőemelkedést nem mér a miénk, jó párszor leellenőriztük magunkon is, összehasonlítottuk más mérővel.

2012. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsinél erősen megbízhatatlan. Az orvos mondta egyszer, hogy a dobhártyáról visszaverődő sugarakat méri és a kicsi fülébe "nem lát bele annyira", így nem is ad pontos eredményt. Tedd el, később jó lesz ;)
2012. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Beurer ft 60 van és többször ellenőriztem sima hőmérővel is. Nekem az teljesen bevált, mert mindig annyit mért, mint a sima hőmérő. 6 hónapos baba
2012. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyire nem megbízható. Nálunk többször mért normál hőt, utána a simával lázat mutatott. Én is azért vettem, hogy ne kelljen éjszaka felébreszteni lázat mérni, de egy kaptafát sem ér. Inkább megbolygatom éjjel és popsiban mérem, minthogy bizonytalan legyek a fülhőmérővel.
2012. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek!
2012. máj. 16. 16:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Jól tettem, hogy nem hittem a fülhőmérőnek, az csak 36,4-et mutatott, megmértük végbélben és ott 37,4 :(
2012. máj. 16. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk is ilyent vett az anyósom, és hát egy idő után igyekeztem minél hamarabb túladni rajta. Ha pl.egymás után 3-szor mértem a hőt vele, 3 teljesen különböző értéket mutatott. Megbízhatatlan.
2012. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is, már tuti, hogy elteszem későbbre...
2012. máj. 17. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!