Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha bölcsibe adjátok a gyereket...

Ha bölcsibe adjátok a gyereket, mi okból és mennyi idős kortól teszitek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 19:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
1,5 és 2 éves kora között valamikor,attól függ,hogy hogy vesznek vissza a munkahelyemre.Ha egyáltalán visszavesznek...A pénz miatt,egyébként jöhetne a kistesó,de nincs rá keret.
2012. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem adom be a gyerekem bölcsibe.Egyik munkatársam beadta lányát,és mesélte,h úgy rosszabbul járt.Bölcsire havonta kb.35ezret kellett költenie.És gyes melletti fizetése kb.30ezer ft volt,ennél többet nem kapott.
2012. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

1,5 évesen, mert vissza kellett mennem dolgozni. Ha nem megyek vissza akkor, elképzelhető, hogy később már esélyem sem lett volna rá. Jó munkahely, és a mai világban nem nagyon ugrálhat az ember.

Amíg itthon voltam, mióta lejárt a tgyás, a korábban félretett megtakarításokat éltük fel hónapról-hónapra. Amikor gyereke lesz az embernek, pláne gondolni kell a jövőre, és félre kell tenni pl. továbbtanulásra meg egyéb kiadásokra.

2012. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Két éves korában tervezem,vagy egy picit hamarabb. Most nézek elébe egy megbeszélésnek a munkáltatómmal, hogy hogyan tudok visszamenni dolgozni.
2012. máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Hát sajna én nem tudom mi lesz.Olyan munkahelyről jöttem el ami megszünt (a munkaadóm viszont még megvan) Úgy gondoltam,hogy talán gyes alatt elmegyek valami továbbképzésre és akkor kiderül mi lesz.Tesó előtt mindenképp szeretnék visszamenni dolgozni mert a 28000Ft édes kevés.
2012. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapos lesz, amikor elkezdi a bölcsit. A pénz miatt is, meg azért is, mert nagyon szereti a gyerektársaságot, amit most nem tudok biztosítani neki. És nem utolsó sorban azért, mert olyan a munkahelyem, hogy 3 év akkora kiesés lenne, hogy utána tuti leírnának végkép.
2012. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
2 éves volt kisfiam, mikor visszamentem dolgozni. Igaz, hogy családi napközibe jár (havi 52ezer), de még így is sokkal több marad a fizumból, mintha itthon maradtam volna 28ezer gyessel. Az csak arra lenne elég, hogy éhen dögöljünk. Havi 100ezer a háztörlesztőnk, szóval muszáj volt. Így 180 a nettóm, ezt nem hagyhattam annyiban, hogy még egy évet itthon maradjak vele. Arról nem is beszélve, hogy már kisfiamnak is nagyon hiányzott a gyerektársaság. Imádja a bölcsit, jól érzi ott magát, így én is nyugodtabban megyek dolgozni.
2012. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
akik pontoznak elég agyatlanok az biztos,hihetetlen,hogy ez teszik őket boldoggá...szánalmas...
2012. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
19%

Azt megértem, hogy a GYES kevés. De ne gyertek már nekem azzal, hogy kell a gyerektársaság. Akkor vidd le a játszóra, vagy baba-mama klubba.

Egyébként én terveztem beadni, de kirúgtak. Igaz, 2 gyereket szültem egymás után, és 4 évet voltam itthon. A főnököm hitegetett, de amikor konkrétan mentem volna vissza, megmondta, hogy nem vár ennyit senkire. De ne aggódjak, mert majd 2 kézzel kapkodnak utánam a munkaadók. Na, ezen durrant el a legjobban az agyam, mert ő ugye 2 kézzel kapkod utánam?

2012. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
67%
16 hósan fog menni. Azért mert úgy gondolom egy gyereknek erre szüksége van és így én is vissza mehetek munkahelyemre már nagyon hiányzik. Így ideális mindenkinek.
2012. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!