Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oldjátok meg az egész...

Ti hogy oldjátok meg az egész napos programot, ha már csak 1x alszik babátok?

Figyelt kérdés

2 körül szokott aludni 1x és nem tudom, hogy menjük így bárhova is. Amikor 2x aludt, sokkal gyszerűbb volt, mert akkor indultunk, amikor aludnia kellett délelőtt és haza is délután.

Ti hogy szoktátok csinálni?

Pl szeretnénk állatkertbe menni, meg dédszülőket látogatni, akik messze laknak, vagy vásárolni menni.


2012. máj. 19. 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én értelek. Tanácsot adni nem tudok, mert én is tanácstalan vagyok.

Nekem mostanában kezdett el egyszer aludni délután. Viszont mi nem tehetjük meg, hogy "max nem alszik" a gyerek, mert ő olyan tipus, hogy aludni azt márpedig kell, mert ha nem akkor sír, nyűgös, nyafka, használhatatlan. És így elég nehéz tervezni. De gondolom majd ebbe is belejövünk, kitapasztaljuk mnt eddig mindent :-)

2012. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen, gondolom én is, hogy majd beleszokunk az új helyzetbe, csak egyelőre elég nehéz.

Az én picim is ez a típus, pl. most is ebéd előtt bealudt, nem tudtam vele mit kezdeni. Ma "plázázni" szeretnénk, mert kéne 1-2 ruha neki, így csak alvás-evés után tudunk indulni, de nagyon kell sajna sietni. Ez is egyszerűbb volt, mikor 2x aludt.

2012. máj. 20. 14:09
 13/15 anonim ***** válasza:

szia!

Én vagyok az aki azt írta megyünk az állatkertbe.

szóval tegnap voltunk és minden rendben ment pedig nekünk is ez volt az első"bevetés"

Én maximálisan megértelek mivel az én fiam is elég nyügi ha nem alussza ki magát.Nagyon szereti a nyugodt kis környezetét a szobáját,lehúzom neki a redőnyt félig,csönd van stb.Én is paráztam,hogy hogy lehet egy egy napos kirándulást megoldani.

Gondolhat hány százan voltak tegnap az állatkertbe,renget kisgyerekes visongtak,tolongtak,lökdősődtek stb..hát a kisfiam meglepő módon hamar elaludt.Megkajáztunk egy padon olyan fél 1-1 óra fele majd még egy kicsit szaladgált és olyan fél 2 fele betettem a babkocsiba,vízszintesre döntöttem majd folytattuk tovább az utunkat az állatkertbe ahol kicsit sem volt csendes és nyugodt a környezet az alvásra.Kb 20 perc múlva el is aludt a fiam.Jó így 1 órával elcsúsztunk a megszokott időtől de legalább jól le volt fáradva.Kb 1 órát aludt(a szokott 2-2,5 óra helyett) de teljesen jól bírta a délutánt pedig még metrózni is elmentünk.Haza fele az úton meg mesét nézett a fürdést pedig előrébb hoztuk egy bő fél órával a szokottól mert akkor már tényleg jó fáradt volt.

Szóval azt tudom mondani én mint parázós anyuka ne aggódj,indulj el vele hidd el el fog aludni.

2012. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Menjél plázázni alvás után.
2012. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Bocsi ez engem is érdekelne az én kislányom 17 hónapos most 2 3 hónap múlva szeretnék elmenni àllatkertbe vagy nyáron 1 nap balcsin mert 60 km re van ezért nem szoktunk ott aludni a problémám az hogy 1 szer alszik fél 1 től fel 3 így kb sem délelőtt sem délután nem tudunk ilyen programot csinálni hová menjek már fel 3 után mindkét helye kb 1 óra autózás a babakocsiban nem alszik el utálja fogalmam sincs hogy lehet ezt megoldani.Ha nem alszik nyűgös hisztis
2019. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!