Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposomnak adhatok epret?

8 hónaposomnak adhatok epret?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Epret ne adj neki 1 évig, mert allergiát okozhat nála. Inkább banánt, almát ilyeneket.
2012. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Az eper emeli a hisztaminszintet, ami az arra érzékenyeknél allergiás reakciót válthat ki. Viszont az, ami ezt kiváltja, nem az eper belsejében van, hanem az eper felületén az apró kis szemcsékhez tapadva. Vagyis hámozd meg az epret és egészségére a picinek!
2012. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek. Bébidesszertekben is van.
2012. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Lányok, az epernek nem a kis szőrei allergizálnak ? Nekem ezt mondta a védőnő ! :)))
2012. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megértettem és nemsokára eszünk is!
2012. máj. 23. 11:17
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Én adtam neki meghámozva, a gyerekorvos mondta, hogy így lehet.
2012. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Hát, én biztos nem adnék neki! A baba yoghurtokban valóban van eper, de azt direkt úgy készitik el, hogy ne allergizáljon! Az én Lányom 18 hónapos, múlt héten hivtam a védőnőt, hogy adhatok-e már epret neki. Azt mondta, inkább várjunk még egy évet, mert az aprómagvas gyümölcsök nagyon allergének! Persze Te tudod, de én biztosan várok még egy évet és akkor a Lányom már 2,5 éves lesz! Semmiről nem marad le, inkább adj neki más, neki való gyümölcsöt! És nem igaz, hogy csak a magok allergizálnak!
2012. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Csak a magok allergizálnak! "Hámozd" meg és jó étvágyat! :)
2012. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Az enyém 14 hónapos és imádja az epret! Kutya baja! Szerintetek 30 évvel ezelőtt is megvárták, hogy betöltse az 1 évet?

Pucold meg és úgy add neki! De a te döntésed!

2012. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem azt is vedd figyelembe hogy a babád hajlamos-e allergiára. Ha nincs a családban allergiás és a babán sem mutatkozott eddig hajlam, akkor ha megpucolod okés, de ha van allergiás a családban, babád fehér bőrű, akkor inkább várj vele. Nem marad le semmiről, még rengeteg nyár lesz amikor élvezheti a zamatos eper ízét, kivéve ha allergiát vált ki a szervezete, akkor viszont nem is fog emlékezni rá milyen az íze az epernek.
2012. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!