Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposomnak adhatok epret?

8 hónaposomnak adhatok epret?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

A mai ajánlások szerint 1 éves kor alatt nem adható az eper.Ehet még eleget élete során, nem maradtok le semmiről.A fenti válaszok ugyan inkább arra bíztatnak, hogy próbáld ki nyugodtan...hát nem tudom...nekem az olyan érvek,minthogy ,,az én gyerekemnek se lett baja" meg hogy,,régen is adták"valahogy nem mérvadóak.Lehet hogy a tiédnek sem lesz baja de lehet hogy rohanhattok a kórházba a felpuffadt,fulladozó gyerkőccel és kaphatja a szteroidokat(családban volt allergiás reakció babánál-mondjuk ott mogyorótól 1 éves kor felett)

Én a helyedben nem próbálnám meg,de a Te döntésed!

2012. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Én még nem adnék neki, hámozva sem, de ez a te döntésed kell, hogy legyen, ahogy a te/ti felelősségetek a gyerek nevelése is.


És nem igaz, hogy 30 évvel ezelőtt ezzel nem foglalkoztak, mert nekem anya mondta, hogy vigyázzak a szamócával a fiamnál, mert én allergiás voltam rá gyereknek, pedig már betöltöttem az 1 évet, mikor először kaptam.

2012. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Végül nem adtam se hámozva sem amúgy, várok még! Köszönöm a válaszokat és sajnálom a lepontozásokat, vannak még unatkozó honfitársak!
2012. máj. 24. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!