Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is felélénkül a babája...

Másnak is felélénkül a babája fürdés után, pedig már elaludt?

Figyelt kérdés
Ha 6.30kor,ha 7.30 körül fürdetek,mostanában akkor is elalszik, és fél óra,40 perc után felébred, és 9.30-nál előbb nem tudom elaltatni,mert beszélget,nézelődik, stb. pedig fürdetéskor is már hulla fáradt,bealszik a cicin,mégis ez a menetrend. enyhe fény van csak a szobában,se tv se semmi,tegnap 10re álmosodott el...mit csinálok rosszul?
2012. máj. 23. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

nekunk csak akkor van gond, hogy felkel elalvas utan 40 percel ha furdeskor hulla faradt, bealszik cicin, ha magatol alszik el, akkor nincs gond, csak nehez eltalalni mikor van az a pont, hogy mar almos de nem annyira hogy bealludjon a cicin

6 hos

2012. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez egy kicsit zavaros. Fürdetés előtt ciciztek, és akkor alszik be? Vagy fürdetés után bealszik, de 40 perc múlva felkel?

Mennyi idős?

2012. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fürdi után eszik,elalszik közben,aztán kb fél óra,és mint aki kialudta magát.
2012. máj. 23. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős? nekem ilyen babám volt..vagyis van de ő is ilyen volt azthiszem ha jól emlékszem kb 8 hónapos korátol hagyta el ezt az esti fél órás szunyát...de nekem is nagyon sokáig nem akarta felfogni hogyha fürdé után elalszik akkor már este van és nem kell ébredni:) most 16 hónapos.. most pl ha fürdés után azonnal de tényleg azonnal kb 10 percen belül nem viszem aludni a Jó Isten se tudja elaltatni 10ig 11ig..sztem nem nagyon tudsz mit csinálni..majd ha érik az idegrendszere elhagyja ezt a plusz alvást és ennyi!nem csinálsz rosszul semmit!!!
2012. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 hónapos
2012. máj. 24. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!