Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket használtok?...

Milyen etetőszéket használtok? Érdemes venni?

Figyelt kérdés

Most az ölemben etetem a manót, de gondolkodom rajta, hogy veszek valami etetőszéket.

Viszont, amit tetszene, az nagyon drága, úgyhogy le vagyok lombozódva...

5 hós a picim.

Megéri venni? Kihasználja az ember?

Meddig teszitek abba a babát etetésnél?


2009. júl. 4. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp érdemes venni, mert amikor már nem ilyen pici a babád nem lesz kényelmes ölben etetni. Aztán később az etetőszékben ülve fog megtanulni egyedül enni is.

Nekünk Chicco van, nem volt olcsó (18000 Ft akciósan), de dönthető a támlája, levehető tálcás, összecsukható.

2009. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6-8 ezerért lehet venni ujjonan, vagy esetleg a teszveszen, vaterán 2-3ezer forintért is ki lehet fogni jokat.vagy menj el bababizibe, babaexpora.
2009. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyat érdemes venni, ami szétszedhető később kis székre és asztalkára, ez majd akkor lesz jó, ha már próbálkozik majd a babád az önálló evéssel!
2009. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az ikeában vettünk etetőszéket 4000ft.-ért, és nagyon jó. Igaz a picim még csak 6 hónapos úgyhogy később fogjuk használni mert ülni még nem tud, de ezt az akciót nem hagytuk ki.
2009. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk brevi van, 16 ezer volt, és nem tudnám anélkül elképzelni. Később nagyobb lesz, hadonászik, kapálózik...

Igy is mindig fel kell mosnom a 3 méteres körzetében. Én csak etetőszékben etetem, szerintem egész addig jó lesz, amíg nem tud az asztalhoz ülni, az meg még jó pár év...

2009. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen erdemes venni, mi 5 hos koratol tettuk bele, amikor elkezdtuk a hozzataplalast es most 13 honaposan meg mindig nagyon kell, es szerintem sokaig fogjuk hasznalni. A mienk olyan, hogy fabol van es szetszedheto kisasztalra es kicsi szekre, de meg mindig osszerakva magas etetoszeknek hasznaljuk, mivel meg nem tudna egyedul beleulni a kisszekbe.
2009. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megéri venni,nagyon sokáig kihasználható!Az én 3 éves lányom is még abban eszik,igaz a tálcáját már rég nem használjuk,az asztalnál ül ő is velünk csak az etetőszékben:)
2009. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megvesszük, amit kinéztem, akármilyen húzós is az ára...
2009. júl. 4. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:
használtan vegyél gyönyörü állapotban vannak.Vagy kb. 20000ft -os a jó dönthetö legyen mert még nem tudnak ülni.
2009. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!