Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átmostam már az összes babruhá...

Átmostam már az összes babruhát dreft-el, de nem tetszik az illata. Ha már meglesz a baba moshatom másmilyen mososzerrel?

Figyelt kérdés
Vagy már ne változtassak?Maradjak annál amivel először mostam?
2009. júl. 4. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
dehogy is! Nyugodtan változtass, nekem pl a DM sensitive baba mosószere jött be.
2009. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
moShatod mással, csak utána már nagyon ne váltogatsd. Én persil sensitive-vel mosom a ruháit
2009. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És milyen öblitőt használtok?
2009. júl. 4. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:

szia öblitöt nem kell használni mert nem mossa ki rendesen az anyagbol a mosogép, mert az az utolso programja, ezért kell csak sensitive -vel mosni.

jo babavárást

2009. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én lenor sensitive öblítőt használok, öblítés+ programmal, ami a végén duplán öblít
2009. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, hogy mennyire érzékeny a babád bőre. Én mindig mással mosok és imádom az öblítő illatát így azt is sokat használok, nincs semmi baja tőle. Viszont mindig kivasalom a ruháit (1-2 kivétellel amikor hirtelen kellett valami) és 95 fokon mosok.
2009. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Tomi folyékonyt használok a mandulatejeset,meg Silán sensitivet,már régóta. Kisfiam 4,5 hós,semmi baja,és nem mosom külön a ruháit a miénktől,simán 40 fokon,és nem is vasalom neki.
2009. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azzal mosom, amivel éppen a sajátjainkat is (de külön), most éppen a fehéreket Bioponnal, a szineseket Persil Colorral, plusz Gabi öblitő, dupla öblitéssel a végén.
2009. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mosni is fogod mással.Nagyon gyenge egy mosógél és nem visz ki semmi koszt,kaki,minden benne marad a ruhában.Én Ariellel mosok,és mivel nekem nagyon bejött a dreft illata azzal öblitek.
2009. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ariel vagy Persil(fehér ruhákhoz) és sárga Lenor öblítő.

Én a babaruhákat úgy mosom, hogy fél adag mosóport és fél adag öblítőt teszek csak, így nem olyan erős az illata, és tiszta lesz hidd el.

2009. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!