Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felebresztitek reggel a...

Felebresztitek reggel a babatokat, hogy nagyjabol tudjatok tartani a napirendet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig hagytam aludni. Sose voltam a szigorú szabályoknak a híve.
2009. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Az a fél óra ide vagy oda nem számít. Én sem örülnék ha valaki felébresztene mondjuk azért, hogy fürödjek meg csak azért mert most van pontosan este 7 óra. Úgyis felkel nem sokára egyébként mert ő is tudja, hogy idő van.
2009. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk erre nincs szükség, 5-6 óra között ő ébreszt bennünket...:)
2009. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is hagyom aludni. 7 és 8 között ébred, ehhez igazodik a reggeli, a tízórai, a déli alvás, stb. Viszont este bármi van, fél 8-kor fürdünk, ahhoz ragaszkodunk a férjemmel.
2009. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! Biztos le leszek pontozva...de én igen, felkeltem. 2,5 hónapos tápszeres. 2 hete még 6-szor evett egy nap, de elég nyugtalan volt, ezért kipróbáltam azt, hogy többet adok neki és csak 5-ször kap enni. Így most 165-el kínálom minden alkalommal, de egy nap egyszer biztos hagy belőle. Mivel nálam 20.30-kor van az utolsó kaja, és ezt szeretném kelteni, ezért 4:15-kor álmában megetetem, és után 8.30-kor. Így 20.30-ra kijön az etetés. Már reggel nem is kell nagyon keltegetnem, ébredezik magától. A védőnő azt mondta, hogy nem baj, ha csak négyszer eszik...na persze. Nekem ez most bevált, úgyhogy én bizony keltem. Majd ha ehet gyümit, meg főzit, változtatok.
2009. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem szabad nagyon "katonásnak" lenni!
2009. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mivel őszinte válaszokat vársz nem számít, ha lepontoznak! Kislányom rettenetesen rossz evő, így kényszerből reggel 7-kor megkeltjük egyszer enni, így eggyel többször eszik egy nap. Kb. két hónapja teszünk így, és teljesen beállt a napirendje. Este 10-kor elalszik, és 7-kor keltjük. Előtte hajnali 2-ig mászkáltunk vele hónapokig, és reggel 10-ig aludt. És rögtön visszaalszik a reggeli evés után, és mosolyogva ébred, amikor keltjük. Most úgy hízik, mint a bolondgomba, előtte volt, hogy egy hónapig stagnált a súlya. Most 5 és fél hós.
2009. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha még reggel fél 10kor sem ébred fel, akkor csendben bemegyek és felhúzom a redőnyt

az evés miatt van erre néha szükség, mert ugyebár 10 körül azért már reggelizni kéne :)

2009. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem írtad, mennyi idős a babád!!! Kicsit nem kellene kelteni szerintem, de pl. a két éves gyerekemet már kellett, hogy e
2009. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
..szóval kellett, hogy ebéd után időben aludjon el.
2009. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!