Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatból meg tudná...

Tapasztalatból meg tudná mondani valaki, hogy a borostyán nyaklánc hatásos-e?

Figyelt kérdés
Hol érdemes venni, ha egyáltalán érdemes?
2012. júl. 7. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Ausztriában élek itt árulnak mindenhol,minden patikában..ugyhogy én itt vettem a helyi gyszertárba..De a DM-be is láttam!

Amugy Én sztem hatásos..Nekünk bevált..főleg az első néhány fogaknál lehetett látni nagy különbséget azokon a napokon mikor hordta sokkal nyugodtabb volt..mostmár csak megszokásból van rajta:)

2012. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 7. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy IGEN!!!
2012. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább placebo hatása van :) Mármint, ha a szülő tehetetlen, megérzi a pici és és sokkal nyűgösebb lesz. De ha ráadják a borostyánláncot, akkor a szülő is lenyugszik, hogy tett valamit, így a baba is.
2012. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehetetlennek nem érzem magam, mert van egy 3 évesem is.Ő aztán tényleg szenvedett (szenved a kinövő fogakkal), és neki nem vettem nyakláncot.Szegénynek még hátra van kettő.A kicsi is elsírja magát napközben, de kínkeservesen.Ketten együtt kínlódnak most a fogak miatt, ezért gondoltam, hogy a kisebbnek veszek nyakláncot.Legalább ő ne kínlódjon annyit.
2012. júl. 8. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a tehetetlenségre gondoltam, hanem arra, hogy egy szülőt megviseli az, ha a gyerekét szenvedni látja, pláne, ha nem igazán tud segíteni. Ilyenkor lép be a képbe a borostyánlánc, amitől megkönnyebbül a szülő, hogy tett valamit, és segíteni fog, ezt az állapotot veszi át a kicsi, ezért nyugodtabb sok esetben.
2012. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah, oké!
2012. júl. 8. 12:53
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
Nem tapasztalat, hanem logika: Nem, nem hatásos. Miért kellene, hogy az legyen?
2012. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!