Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki már csecsemőként kilövette...

Aki már csecsemőként kilövette a babája fülét az hol vett neki fülbevalót és kb. mennyiért?

Figyelt kérdés
Elsősorban Budapest érdekelne és mivel nem nagyon vagyok tisztában az árakkal ezért is kérdezem, hol hol éri meg és milyet?
2012. aug. 9. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Bár nem Pesti vagyok, de mi ékszerüzletben vettük, arany fülcsi, és 10.000.- környékén volt. (3éve)

2012. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi blomdahl fülcsit vettünk neki, a fülbevaló 6000 volt lövéssel együtt, nem kell kivenni, maradhat benne a fülében akár felnőtt koráig is! Az ország egész területén van.
2012. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért kérdezem, mert láttam én már 30e-ért is 2 pöttyöt és 5e-ért is arany fülbevalót, de annyira nem vagyok otthon ezekben, nem szeretném, ha rossz minőséget kapnék, vagy nagyon átvernének.
2012. aug. 9. 18:30
 4/9 A kérdező kommentje:
[link] ez az?
2012. aug. 9. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
FÜLCSI???? Uram Isten!
2012. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Orexben vettük, nagyon szépek vannak, 10-15 ezer, katica, szivecske, virág ... Minden féle mintával lehet kapni aranyos baba fülbevalókat.
2012. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is blohmdal-t vettünk, orvosi műanyagot, mert én érzékeny vagyok minden fémre, ezért nem mertem neki másmilyent venni.
2012. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik bevásárlóközpontban a Claire's-ben lyukasztanak fület már babáknak is, ugyanúgy mint az elöbbi linkben. 4000-10000 Ft attól függ, hogy milyen anyagból van a füli ( orvosi fém, aranyozott, arany, titánium-ez egyébként abszolut allergia mentes)
2012. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, igen ez az
2012. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!