Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a magyarázata, hogy 8...

Mi a magyarázata, hogy 8 hónapos kislányom, most már 3 hete, minden éjjel pontban 0 óra 20 perckor felébred? Nyűgösködik, mocorog, nyugtalan, pityereg.

Figyelt kérdés
Utána persze nincs megállás, még minimum egyszer felkel. Etetni próbáltam, nem éhes. Ha itatom, picit iszik. Este kap viburcol kúpot, bekenjük az ínyét dentinoxal vagy dologéllel. Más ötletem nincs...6 hetes korától 4 hónapos korig 12 órákat aludt teljes nyugalomban éjszaka. Új mozgás most nincsen, már egy hónapja ácsorog, tehát nem feltétlen azt akarja gyakorolni.
2009. júl. 28. 07:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Szerintem szeparációs szorongás.

Nálunk kb. egy hónapja megy (msot 8,5 hós), már odáig fajult, hogy éjjel csak akkor alszik vissza, ha mellettem alszik (külön szobája van, csak két hós koráig aludtam vele), csimpaszkodik belém. Ha fél óra-óra múlva leteszem az ágyában, néhány perc múlva már fent is van és követeli, hgoy mellettem aludjon. Ha apa megy be, üvölt, ha kiságyba teszem, üvölt.

2009. júl. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!