Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám születésétől...

5 hónapos babám születésétől átalussza az éjszakákat. Eddig este 8-tól reggel 8-ig aludt. Most 2 hete egyre korábban ébred.5-6 körül. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha felébred,megetetem és 2 perc alatt vissza is alszik.Lehet hogy csak éhes?Próbáljam meg hogy csak vizet adok neki?Így ha megetetem nem fog rászokni hogy korán kel és eszik?
2009. júl. 29. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém pont ugyanezt csinálja.- Most egy éves, 2 hetes kora óta átalussza a éjszakákat, egyszer nem ébredt, h éhes, én meg hagytam.

Most egy éves lesz, és hajnali fél hatkor ébred, este 8-tól. Megszoktuk, így is reggel 8-kor reggelizik, addig hancúr az ágyban, nem adtam neki soha hamarabb enni, mégis ébred.

Nappal mennyit alszik a babód?

2009. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet. Az egyik a meleg, bár ez kevésbé valószínű.

Az én babám is ugyanezt csinálta, kezdettől fogva átaludta az éjszakát, aztán egyre korábban ébredt. Én elkövettem azt a hibát, h megtettem, így 1 hónapba telt, míg visszaállt a régi kerékvágásba. Szerintem próbáld ki, h nem eteted meg, 10 perc nyüszügés/sírás nem árt neki. Tudom, kínzásnak tűnik, de hatásos. Nálam próbálkozott még párszor, akkor már nem dőltem be neki, alszik reggel 7-ig.

2009. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Délelőtt alszik 1 órát, ebéd után 2,5 órát, délután 1 órát. Ebből ha elveszek tőle nagyon nyűgös lesz!
2009. júl. 29. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!