Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor megy le a hasam? Terhess...

Mikor megy le a hasam? Terhesseg alatt 16kilo jott fel. Ennek 9honapja. Mi tortent. Hogy nem huzodott vissza? Ez igy marad? Meg ha tornazom is?

Figyelt kérdés
szules utan lement 10 de szopi alaltt vissza jott egy kicsi.de a hasam ugy nez ki mintha terhes lennek,es mar rohadtul kesz vagyok h mindenki terhesnek nez...de sajna ugy is nez ki a hasam..
2009. júl. 31. 03:16
 1/3 anonim ***** válasza:

14 hónapja szültem, 30 kg híztam, óriási hasam volt...mindenki azt hitte ikreket várok...még a kórházban is a nővérkék. A hasam nekem is nagy maradt. Kb 1 hónapja kezdett el egy kicsit visszább menni...amióta nem szoptatok annyit. Egyébként a súlyom normális, csak a hasam nem...én is utálom. Ha tudsz tornázz, és diétázz ha már nem szopik a babád.

Kitartás

2009. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19kg plusz hát most már lement annyira a hasam, hogy nem néznek terhesnek de nekem is sokáig nagy volt 16hós azóta még szopizik.55kg val kezdtem a terhességet most 54.5kg vagyok.
2009. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdő súlyom 58 volt, hízás 30 kiló. Legalább is addig számoltam. A szoptatás befejezéséig hiába fogtam vissza a kajálást, jártam újra sportolni, semmi változás nem volt. Most már három hónapja nem szoptatok, a lányom lassan egy éves, és végre valami elindult. Abszolút megértelek, én tiszta depressziós voltam ettől, de most már látszik a fogyás. Én nem eszem kenyeret, tésztát, cukros dolgokat, és próbálok minden nap legalább 30-40 percet tornázni. Nekem is a hasam a legrosszabb, bár terhesen is állandóan ikrekkel ijesztgettek. (Legszívesebben a homlokomra tetováltattam volna az ultrahangos képet.)
2009. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!