Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mikor megy le a hasam? Terhess...

Mikor megy le a hasam? Terhesseg alatt 16kilo jott fel. Ennek 9honapja. Mi tortent? Hogy nem huzodott vissza? Ez igy marad? Meg ha tornazom is?

Figyelt kérdés
szules utan lement 10kg de szopi alatt vissza jott..mindenki terhesnek nez..igaz tornazom mar a kilok nem mozdultak de centiben latszik a vekonyodas de a hasam meg mind max 6hos terhesnek nezek ki
2009. aug. 8. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj el esténként futni és diétázz egy kicsit.. :)

Magától nem fog lemenni :)

2009. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom,tornazom is de semmi..bar meg 1-2x szopizik a babam ezert durva dietaba nem merulhetek,meg edzesbe..de tornazom mindennap..majdnem 10hos a babam
2009. aug. 8. 15:50
 3/3 anonim válasza:
Én szinte ugyanígy voltam vele. De ki kell várni amíg szopizik, hiába zavar, most ne ezzel törődj. tőlem is sokszor megkérdezték, hogy jön-e a második?!Viszont amint abbahagytam a szoptatást, elkezdtem diétázni. 5 hét alatt 8-10 kg lement, pedig nem drasztikus, csak figyelek nagyon, hogy ne nasizzak, akkor egyek amikor kell és csakis egészséges, szénhidrátmentes kajákat.A hasam is tökre visszament már. bár még látszik, de van még 8 kg amitől megszabadulok, közben tornázom és akkor biztos szebb lesz! Tudom, hogy szar, mert nem érzed így jól magad, de kitartás, gondolj csak a babára és mindenki beka...hatja, aki beszól.
2009. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!