Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pólya hasznos dolog?

A pólya hasznos dolog?

Figyelt kérdés
Angolpólya, kókuszpólya?
2008. máj. 15. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van aki szoptatáshoz nagyon jónak tartja, mert eleinte amíg nagyon pici, törékeny addig jól fogja a testét. Én nem használtam, mert már a kórházban látszott rajta az öröm, amikor kibontottam és kedvére rugdalózhatott. Én a szoptatóspárnára esküszök, most 4 hónapos a kislányom és ha valami gondja van, sír és nem tudom megnyugtatni csak ráteszem a párnára és már nyugodt is. Biztos sokan hülyének néznek, de szerintem emlékszik, hogy ezen a párnán nagyon szeret lenni és itt mindig jó dolgok történnek. Amúgy minden este ezen hordozzuk, amíg el nem alszik.
2008. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változó. Van, akinél bejön, van, akinél nem. Majd látod a babán, hogy tetszik-e neki. Vannak babák, akiket az anyaméh biztonságára emlékezteti, ha szorosan körbefogja őket a pólya. Vannak olyanok is, akik nem szeretik a bezártságot, szívesebben rugdalóznak.

Amúgy az előttem válaszoló által említett szopis párna is valóban nagyon hasznos.

A póly még abban segíthet, ha te magad vagy bizonytalan, hogyan emeld fel a kisbabádat az első hetekben. Hallgass az ösztöneidre, működni fognak!

2008. máj. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
illetve nemcsak neked hasznos, hanem a látogatóknak is, hogy biztosabban fogják, te bátrabban oda merd adni nekik. nekem bár nem sokszor kellett, de jó volt, hogy van.
2008. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak az első két hétben használtam rendeltetésszerűen. Most kettéhajtva csak olyan szopispárnaként funkcionál.

Nekem könnyebb megfogni, szopikor is kényelmesebb és szabadon mozoghat a bébi.

2008. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!