Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek " hasznos a pólya"?

Szerintetek " hasznos a pólya"?

Figyelt kérdés

Van már egy 5 éves kislányom. Nála nem használtam pólyát.

Most ismét kisbabát várok, ő is kislány lesz Bianka:-)

Gondolkozom a pólyán, lehet abban jobban megtudná fogni a nagylányom Biát?!


Ti használtok/használtatok pólyát? Ha igen meddig?

Olyan 6 hétig, nem?


2010. márc. 13. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindenképp,a gerincének jó és a tesó is könnyebben bátrabban fogja meg.
2010. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amig pici szoptatáshoz is mindig pólyába raktam.Csak nem szabad szorosan belekötni.A tesók és az apuka is szívesebben vette pólyában kézbe.
2010. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem. Pedig kis súllyal született(2800g, 49cm), kicsit nehéz volt eleinte megoldani, hogy ne csússzon bele. A látogatók is bátrabban fogták meg. Jó melegen tartotta. Mi több hónapig használtuk, mert januárban született a lányom és fázós volt. Igaz a végén már csak feküdt rajta, de kb. 4-5 hónapig használtam. Nyáron biztos nem lesz rá szükség ilyen sokáig.
2010. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem szimpatizálok vele, talán azért mert úgy érzem, hogy abban nem tud szabadon mozogni. Az én kisfiam nyári baba, és neki járt keze lába az első perctől kezdve, én nem vettem. De sokan szeretik. Mondjuk én kesztyűt sem húztam a kezére, mert azzal is azt éreztem, hogy "lekorlátozom" Lehet hogy mindez hülyeség, de én így éreztem.
2010. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a kisfiam születése előtt lelkesen vettünk egyet,h. ha jönnek látogatóba, akkor majd nem fogunk azon aggódni, ki hogyan fogja meg a picit. Aztán beleraktuk, de egy másodpercig nem maradt meg benne. Szétrugdosta és üvöltött, amíg ki nem vettük.
2010. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én használtam a fiamnál, max. a 6. hétig, ugy emlékszem. o márciusi baba volt, szoval nem is volt nagyon melege benne, és nekem, elsogyerekes, bátortalan anyukának sokkal biztosabb érzés volt ot így megfognom, leginkább a szoptatáskor volt nagy segítség (még a régi fajta, "fodros" polya, nem olyan, amibol csak a feje bubja látszik ki:)). és ahogy már más is írta, konnyebben fogta meg más is a kicsit, nem aggodtam annyira miatta:)ujra használnám biztosan.
2010. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én imádtam! nekünk kókuszpólya van.

1.: jól lehet tartani benne, nem nyekenyuka.

2.: a piciknek biztonságérzetet ad, emiatt jobban alszik benne, nyugodtabb, pihentebb benne a baba.

Én kb 3 hónapig használtam, most junira várjuk a 2.at, de nála is használni fogom!

(amikor megszületett, a kórházban is használtuk-minden este újat adtak, és éjjelre bekötötték a nővérek a kezüket, és az összes baba aludt mint a bunda! van benne valami.)

2010. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Úgy döntöttem, most veszünk pólyát:-)
2010. márc. 16. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!