Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erről a fajta baba hordozóról...

Erről a fajta baba hordozóról vélemény? A cikk valóban igaz?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. szept. 16. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, persze, hogy igaz. Pont ezért nem szeretem én sem az ilyen típusú hordozókat (pl: Minimonkey).
2012. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül hívják vissza őket, még blokk nélkül is visszafizetik az árát...
2012. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz bizony! Akárhogy erőlködnek is a gyártók a kendőnél és a mei-tai-nál jobb, kényelmesebb, egészségesebb és biztonságosabb hordozókat nem tudnak kitalálni. De azok az anyukák is ha józan paraszti ésszel végig gondolják akkor egyből rájöhettek volna, hogy ezek az erszények veszélyesek..
2012. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ez előtt a cikk előtt is borzasztónak tűntek ezek a termékek. nézd meg a google-s képen hogy össze van görnyedve a gyerek a hordozóban. úgy én sem kapnék levegőt! ugyan ez a véleményem a hordozókendő hasonló megkötési módjaival is. sajnos sok anyukát látok,aki így hordozza gyermekét...
2012. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, igaz. Bölcsőtartásban alapból nem annyira ajánlott hordozni kendőben sem, mert a baba könnyen megfulladhat.
2012. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!