Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátokat is ennyire izgatja...

A babátokat is ennyire izgatja a papucs? Nem tudom sehol otthagyni, mert egyből mászik érte. Ha a lábunkon van, képes megtámadni a lábunkat.

Figyelt kérdés
9 hónapos
2009. aug. 5. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is imádta a papucsokat ennyi idősen. Végül egyet neki kellett adnom, volt egy habpapucsom, amit csak a kórházban viseltem, azt tisztára sikáltam és neki adtam :)

De amúgy most 2 éves, és még mindig képes lecibálni a lábamról a papucsot, és mostmár bele is bújik és járkál benne. Gondoltam rá, hogy kap egy saját papucsot, de nem találtam még az ő méretében.

2009. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is :D :D

8 hónapos, papucsfétisben szenved :) :)

Hihetetlen tempóval kúszik a papucsok fele! Édi :)

2009. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, nyugi! sőt, ha nem figyelek akkor nyalja a talpát! Most már jár és a legújabb hobbi, hogy felpakolja az összeset az ágyra. Kész rémálom!:-)
2009. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Az enyém is megrágja ha gyorsabban ér oda mint én :)
2009. aug. 5. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 6 hónapos, célirányosan még nem startol rá, de ha a közelben van, azonnal arra nyúl, és gondolom a picit sós :-))) íze miatt elmélyülten tudja nyalogatni. Tőlem bármit rágicsálhat, de ez például azért nem fér bele!! :-)))
2009. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik ez "gyerekbetegség" :) Az én kislányom is mióta tud mászni, azóta cipő, papucs imádó. Belebujtatja a kezét és azon csúszva halad :)
2009. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sógornőm kislánya is ilyen, bár ő a sajátjával kezdte. Jó sokáig el tudott játszani a szandájával, kis cipőjével. Most meg másfél éves, anyja nem győszi összeszedni a saját cipőit. Már arra is rákattant. :)
2009. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!