Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Dentinox fogzásgél használat...

A Dentinox fogzásgél használata után meddig nem ehet/ihat a baba? Van egyáltalán ilyen szabály?

Figyelt kérdés
A használati utasításban nincs erről szó, csak hogy napi max. 3x lehet bekenni a kis ínyét. Egy órája bekentem úgy látom már hat, de most evett is. Nem "mosódik" le a gél?
2009. aug. 7. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt írja kaja után kell kenni. Napi 2-3 alkalom.

Ha lehet alvás elött. Ivás lemossa és a kaja sem jó rá, azonkivül ha elzsibad baleset is történhet.

2009. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Nem tom,h miért írnak mások ieneket,én közvetlenűl megkérdeztem az gyerek orvosunkat,és és a patikust is,hogy ehet közen és ihat közben is a baba! mert ha valaki nem tudná,ez megtapad erősen a fogon és se a kaja se a viz nemszedí le.egyébként is bele ivódik annyi akis baba ínyébe amennyire szükség van.lehet hogy a receptbe 2-3 alkalom van de adjál neki nyugodtan többször,nem lesz semmi baja.egyéblént van Dentinox csepp is,amit korlátlanúl adhatsz a babádnak,mert ezek kamilla kivónatuak,teljesen csak gyógynövényekből áll.
2009. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!