Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nincs valami íratlan szabály...

Nincs valami íratlan szabály arra, ha valaki többedszer szül x időn belül, ne vágják? - pláne, ha még a baba is kisebb, mint az előző.

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szabály nincs. Ezek olyan dolgok amik ott dőlnek el. Nincs két egyforma szülés.

Még az is lehet, hogy császár vége.

Íratlan szabályok a szülészeten nincsenek.

2011. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor harmadjára mentem szülni, nem készültek gátmetszésre, természetesnek vették, h nem lesz rá szükség.
2011. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs, de ha előre megbeszéled a dokival, hogy ha lehet, nem szeretnél vágást és megoldható, nem fognak vágni. Persze ez az orvoson is múlik! Van, aki rutinból, minden szülő nőnél vág, a másik meg csak szükség esetén. Az én első dokim a mindenkinek vágó csoportba tartozott. Aztán jött a 4. bébi, másik orvosnál szültem, másik kórházban(a szülésznő csinált mindent!), nem mondták előre, de ott meg az a rutin, hogy ha lehet, inkább nem vágnak. Ja! Időkorlát sincs, nekem a 4. baba 10 évvel jött a 3. után.
2011. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első szülés is lehet gátvédelmes. Én is azzal szültem volna, de a végén muszályból vágni kellett és repedtem is(vákuum). De sztem is orvos és szülésznő függő amúgy.
2011. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk elsőre rutinból vágnak, ez van. Másodjára már a szülés lefolyása dönti el, hogy vágnak-e, illetve meg is kérdik, mit szeretnél...
2011. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!