Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első néhány hét nektek is...

Az első néhány hét nektek is ilyen nehezen ment?

Figyelt kérdés
2 hetes babám alig akar aludni, ha el is alszik az ölemben, 1-1,5 óra múlva felkel, sokat sír... Teljesen el vagyok keseredve. A nagyszülőkre nem számíthatok.

2012. okt. 17. 12:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az Előzőhöz.

Az én Kisfiam már 19 hónapos lassan, most már úgy, ahogy belerázódtunk a közös életbe, de az első fél év, az nem volt könnyű. Utána egy fokkal jobb lett, de az ölbebabaság például nem múlt el akkor sem, sosem játszott el egyedül, nem maradt el járókában, kiságyban, hintaszékben, játszószőnyegen, sehol. Mindent kipróbáltunk, de Neki csak én kellettem :-), meg a cici.

Ráadásul nekem nulla segítségem van, a férjem sokszor hétvégén és éjjel sincs itthon, ha este 7-re nagy ritkán hazaér, már boldog vagyok.

Viszont hidd el, utólag már minden szép :-) Nekem sokszor eszembe jutnak azok a napok, éjszakák, és nosztalgiával gondolok rájuk. És újra átélném őket szívesen :-)

2012. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!