Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig látok a kislányom...

Még mindig látok a kislányom combján ránc eltérést. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
15 hónapos. Megy két lábon is és négykézláb is. Nekem azt mondták, eltűnik a ránc aszimmetria, ha beindulnak a nagy mozgások.
2012. okt. 17. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányomnak az egyik lábán volt egy nagy ránc, az kb. 3 éves korára tűnt el.

Azt hittem sosem fog eltűnni.

2012. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod, nagy hülyeség az egész, csak riogatják vele még az egészséges bébik szüleit is az ortopédusok.

Ha tökéletes a mozgásfejlődése, akkor miért is kellene aggónod?!

2012. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szépen fejlődik. Nekem azt mondta a gyerekorvos mikor megszületett, hogy van egy ránc eltérés hátul, ami nem biztos, hogy baj, de meg kellene nézetni. Elmentünk az ortopédiára, ott csak annyit mondtak, hogy a terpeszpelenkázást ajánlja. Terpeszpelenkáztam. Majd elmentem a gyerekorvoshoz, hogy most mi legyen, menjünk e vissza vagy mi is a teendő a továbbiakban, vittem neki minden leletet. Azt mondta nem tudja, ő ehhez nem ért, ha majd beindul a mozgása eltűnik a ránc.
2012. okt. 17. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
szzia! nekünk is van ránc eltérés. 4 hósan volt csípő uh ortopédián, de minden oké volt. 18 hósan voltunk járás utáni kontrollon, minden rendben volt. emlíettem az eltétést, de azt mondta az ortopédus,ilyen korban már nincs jelentősége.ha anno minden rendben volt. most 20 hós még mindíg eltér a ráncozat. nincs semmi gond biztos nálatok sem. esetleg ott nem kell járás utani kontroll? ott meg tudnád kérdezni
2012. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két gyerekemnek is volt ránc asszimetriája, mostanra már rég elmúlt.(3, 8 évesek.) Nyugi:)
2012. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!