Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan válasszam el 14 hónapos...

Hogyan válasszam el 14 hónapos kislányomat?

Figyelt kérdés

Kislányomnak szinte mániája a cicizés, mivel már mindent eszik, én úgy érzem csak a kötődés szempontjából. Szinte majd kiugrik a bőréből amikor "megkapja". De számomra már kényelmetlen ez, ugyanis leggyakrabban éjszaka vágyik rá és a hajnali órákban képes fél óránként kérni és ha nincs a szájában sír ... A cumival helyettesíthető de van amikor már az sem segít! Ma sikerült elérnem, hogy csak egyszer cicizzen de szerintem éjjel ugyanúgy kérni fogja.

A tápszereket annyira nem ismerem, de nálunk sok az allergiás, én is az vagyok akkor hyppoallergén kellene? Drága? Vagy mivel pótolhatom még a cicit? Tudnátok jó tápszereket mondani nekem?

Előre is köszönöm!


2012. nov. 8. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne adj neki tápszert,mert ahogy írtad a kötődés miatt cicizik, nem éhség miatt.

Én azt csináltam, hogy elmondtam éjjel a fiamnak mikor felkelt, hogy a cici most alszik,nincs benne tejcsi,majd reggel lesz,aludjuk.2.-3. alkalomra be is vált a dolog, mondjuk 1-2 hónappal idősebb volt.De azért magam mellé vettem és cumit adtam neki.Először az éjszakai,majd a reggeli és végül az esti cicizést vettem el tőle, sírás nélkül.Ő is ilyen volt, kis "cicimániás",szerintem még mindig szopizna ha nem választottam volna el:)most 2 éves

2012. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is ez ment napra pontosan 1éves koráig. Aztán szépen kialakítottuk mi kettecskén a lányommal, hogy napközben(vagyis du. elalváskor) nem kapott/kért cicit. Aztán jött az, hogy visszakerült az ágyikójába aludni, 1hét után már csak 2-3szor ébredt fel de csak 1szer kért cicit a többinél beérte teával. Rá 3-4napra pedig szépen át is aludta az éjszakát(na jó azért felébred néha inni vagy éppen a cumiért), de aztán alszik is tovább. Én is nagyon féltem ugyanúgy mint te, legfőképpen attól, hogy mi lesz ha elmegy a tejem. Rájöttem hogy túlparáztam a dolgot. Nálunk mostmár csak reggel-este van cici. Az én lányom ráadásul utálta a tápszert is, most szokatom hozzá úgy hogy du. ébredés után elfogad 60ml-t(ettől többet soha). Sajna tápszert nem tudok neked ajánlani, mert mi külföldön élünk.

Kitartást nektek :)

2012. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!