Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismmaik akik különálló mózes...

Kismmaik akik különálló mózes részt is vettetek a babakocsihoz, a baba mennyi idős koráig használtátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4 hós koráig használtuk, utána nem fért bele. Mondjuk nekem elég nagy volt a fiam négy hósan (68 cm) és hát tél volt, úgyhogy overálostól kellett volna beleférjen.
2009. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Három hónapos koráig. Utána inkább a maxicosiban, jobban élveze, hogy több mindent lát, mint ahogy kézben is inkább fél-ülő, ülő helyzetben szeretett inkább lenni.
2009. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3.5 hónapos koráig, és akkor is csak a szobában aludni, mert utált abban sétálni...
2009. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom öt hónapos koráig fért bele, mert elég hosszú volt a csajszi és télen a nagy hacuka még megnövelte a hosszát. Nekem szeretett benne lenni, és én is szerettem, mert jól véd a szél, hideg ellen, és egy mozdulattal le lehetett szedni a vázról és be tudtam azzal együtt vinni a lakásba. egyébként a babakocsikhoz kapható mózes mérete függ a márkától, láttam én már nagyon pici mózest is, aminek az értelmét nem nagyon látom, mert a baba egy-két hónapig fér csak bele.
2009. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6 hós a lányom, még mindig abban sétálunk, mert még nem ül, s rengeteget pisil kakál, abban át tudom pelenkázni, mert a sétát nem ússzuk meg pelenkázás nélkül. 70 centi s még elfér benne kényelmesen, jókat alszik séta közben!

Maxi cosit csak akkor használom ha bevásárolni megyünk mert ott van pelenkázó, s a kocsiba csak berakom a lányom a hordozóval, hátra a vázat s csak kiveszem rárakom a vázra s mehetünk is.

Majd meglátod, rengeteget kakálnak a babák, 4 hós koráig nálunk napi 7, most 6 hós és még mindig van napi 3 és vagy 10 pisi!Egész nap pelenkázás :)

2009. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!