Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gracco quattro delux babakocsi...

Gracco quattro delux babakocsinak a mozeskosaraban mennyire fer el a baba? Es ha nagyobbacska lesz, akkor mennyire jo ha csak ledontom a tamlat es ugy teszem bele a babat mozes nelkul?

Figyelt kérdés
csak nagyon kicsinek tunik nekem a mozes, erdemes ilyen babakocsit venni?
2013. jan. 6. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

én ilyen kocsit vettem, most 2 hónapos a kisfiam, de már most látszik hogy a mózest hamarosan kinövi. Kb egy, másfél hónap, attól függ milyen ütemben növekszik. Most 58 centi hosszú a gyerek.


A kocsit nagyon imádom, könnyű tolni, praktikus, nem bántam meg hogy ilyet vettem. Ha kinövi, akkor én azt fogom csinálni hogy vízszintesre döntöm a támlát, és egy plusz pokróccal kibélelem és úgy teszem bele. Nekem inkább azért fog hiányozni a mózes mert lakáson belül is ebben van ha épp nem alszik, elég sokat, van hogy a konyhapultra teszem fel amíg főzök, van hogy a kanapén van mellettem ebben, kénytelen leszek venni erre a célra egy másik, nagyobb mózest mert amíg nem ül stabilan addig az autós hordozóba nem tenném, az meg még jópár hónap.


De azért nem rossz ez a kocsi, használtan vettem 35-ért, most is megvenném.

2013. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom ezzel a kocsival, de szerintem kb.3 hósan már nem baj,ha kinövi a mózest, a babakocsi sportrészét pedig vízszintesre döntöd! Gondolom még kismama vagy,ha tavasszal szülsz, nyárra nem is kell már a mózes, mert az még melegebb. Első: egy 3hónaposnak már nem árt, ha hordozóban van amíg főzöl. A szobában pedig pléden földön a legjobb neki, forogni is meg kell tanulnia, nézelődni, és unni is fogja már a mózest. (hordozóhoz nem kell stabilan ülni!)
2013. jan. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fiam nyáron született így vagy a babahordozoba vagy csak simán használtam . Én nagyon szeretem , és apuka is. Gyorsan közlekedek vele , és könnyű is . A kerekei is jok
2013. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!