Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kölcsönkapott ruhákat külön...

A kölcsönkapott ruhákat külön kezelitek, vagy összepakoljátok a saját ruhákkal?

Figyelt kérdés

Én eddig külön tettem őket, és számon tartottam, hogy mi van, használtam őket. De most már sok helyről sok ruhát kaptam, már nem is nagyon tudom, hogy mit is kaptam pontosan és főleg azt nem , hogy mekkorákat.

Minden ruhát lefényképeztem és jegyzem, hogy kitől mit kaptam, hogy vissza is tudjam adni, ezért gondoltam hogy egyhelyre is pakolhatom őket. CSak félek, hogy megszokom, hogy használom, és "elfelejtem" , hogy ez nem is az enyém...

Eddig, hogy külön volt kezelve, jobban tudtam, hogy ez nem az enyém, igyekeztem jobban vigyázni rá.

Ti hogy vagytok ezzel?


2009. aug. 28. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyanúgy kezelem,ugyanoda is pakoltam el.a sajátjainkra is vigyázunk,meg azokra is.Nem tudom,hogy hogyan,de megjegyeztem,hogy kitől mit kaptam,pedig én is sok helyről kaptam.:-)

2009. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is próbálom megjegyezni, mit honnan kaptunk, de együtt tartom a saját ruhákkal. Arra próbáltam figyelni, hogy amíg maszatosan eszünk, addig inkább a sajátjaink legyenek a fiamon, mert a különböző gyümölcsfoltokat nehéz kimosni!

2009. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában a címkébe beleírja mindenki a nevét alkoholos filccel. Így könnyű megkülönböztetni őket. A nadrágok, szoknyák, ruhácskák még csak okés, de a bodykat aztán végképp nem tudnám követni.
2009. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én együtt tartom a sajáttal.Mindet megjelöltem,himzőcérnával beleöltötem párat a cimke mellé.Mindenki más szint kapott,persze felirtam,hogy kihez melyik tartozik.
2009. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!