Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres a kisbabám és...

Tápszeres a kisbabám és állandóan enne 140-170 ml és fél óránként képes lenne ennyit enni. Menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Próbálj meg neki cumit adni.Lehet csak a szopási ingere nagy.Tápszerrel túl lehet etetni!
2013. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Van cumija de kiköpi.De elég ijesztő h ennyit eszik és nem tud aludni hanem sír.
2013. jan. 31. 20:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
7hetes.
2013. jan. 31. 20:53
 5/16 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon sok,a tápszer amúgy is laktató.

nehogy fél óránként vagy akár óránként adj neki ilyen nagy mennyiséget.kitágul a gyomra tőle.oszd el inkább akkor,többször keveset.

egyébként meg kérdezd meg a védőnőt,és ha továbbra is ilyen éhes,menj vele dokihoz

van elég pisis-kakis pelus?hány kg?

mióta csinálja ezt?

2013. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet, hogy túl híg a tápszer, így a szomját oltja, de nem elég laktató? Mindenképpen rákérdeznék a védőnőnél/gyerekdokinál, tudnak felírni pl. sűrítőt, és megnézik, hogy minden rendben van-e az anyagcseréjével.
2013. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem értek a tápi kérdéshez,de 6 hetesen van fejlődési ugrás. Nem lehet az a probléma?
2013. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ez a mennyiség egy 7 hetes babának.

Egyébként én is azt hittem hogy állandóan éhes a fiam amikor ekkora volt mert sírt és amikor adtam neki a tápszert (nem ilyen sokat) mindíg megette, de valójában azért sírt mert fájt a pocija, nem lehet hogy nálatok is inkább ez a gond?

Amikor sír jár a kis lába? Hasfájás esetén nagyon húzogatják a lábukat a babák.

2013. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
En elkovettem elso babas anyuka reven, h 2 napon keresztul adtam neki 1 orankent 100ml tapszert mert azthittem ehes... Hasfajos volt es nem ehes:( utana visszaalltunk a kb 60ml-hrz 3 orankent, de sztem nalatok is ez lehet a baj. marmint a hasfajas. ezert sir keservesen sztem :(
2013. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Annyira nem sír mikor lefoglalom. De nem akar aludni. Mit csináltatok a hasfájásával?
2013. jan. 31. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!