Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a játszó,...

Mi a különbség a játszó, nyugtató és az altató cumi között? Kell-e minden fajat vagy elég az egyik? És melyik a legjobb minőségű márka, mit értemes venni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmi!Elég egy cumi ha szükséges,de azt fél évent cserélni kell.Nekünk csak alvós van,de ha nyügi akkor is megkapj!Persze ha igényt tart rá!Nekünk nukkos van,fogszabájzós és szilikonos.Szerintem nagyon jó minőségű és elfogadható áron van 800-900ft/db.

2008. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a védőnőm tanácsára vettem cumit, ha kellene, akkor legyen. Tommee Tippee márkájút vettem, nagyon jókat hallottam/olvastam róla.
2008. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mi mam-ot vettünk nyugtatócumi de amugy nincs különbség köztük csak a korajánlatot kell betartani (pl 0-6hos kor)

nekünk bevált és szereti a baby (3hetes)

2008. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekme az első pillantattól aventes van. Bevált és csak alváshoz használja a kisfiam 20hós.
2008. jún. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!