Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvásproblémák! újabban...

Eszo kérdése:

Alvásproblémák! újabban hajnali 2-3-ig nem alszik 10 hetes kislányom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

este 8-kor van fürdés, utána szopi..még kicsit játszik és szunya..de max 1 órát alszik és utána az istennek nem alszik vissza. van hogy 1-1 órát sír-ordít..de tegnap éjjel pl nem sírt, csak nem aludt.a pelenkázón gügyögött fél órát.,közben szopizik, sír..és csak hajnali 2-3 körül alszik el.

mi lehet vele???


2013. febr. 21. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
és nap közben mennyit alszik, mert szokás a babáknál, hogy nappal alszanak tök jókat, nagyokat, éjjel meg kukorékolnak. Ha így van ,akkor napközben ne hagyd annyit aludni, mert lehet ,hogy túlságosan kipiheni magát.
2013. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

hát napközben átlagosan annyit alszik,mint előtte.

ha alszik is max 1-2 órákat..olyan hosszú nagy egybefüggő alvása nincsen.


pedig pár hete már olyan jól aludt éjjel 5-6-7 órákat.

most ha elalszik éjjel 2-3 kor akkor már reggel 5-6-kor fent van..és általában reggel 7-től 10-ig alszik mégegyet..és utána indul a nap.

2013. febr. 21. 13:41
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is itt rontottam el.Nem hagytam hamar elaludni a reggeli szopi után,mertkülönben "azt hitte" hogy 10kor indul a nap.Igy reggel valamijáték volt vagy valami,nem aludtunk vissza.aztán 10töl volt egy alvsa majd délután.Most kezdenek többet érbren lenni és a kislányod ugyanugy alszik napközbemint eddig,és ezt a több ébrenlétet ugy látszik éjszakára tette,kicsit felcserélte a nappalt és az éjszakát.Iktasd ki a napirednből ezt a 7töl 10ig valo alvást,hidd el be fog válni!!
2013. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

igen..gondoltam rá..

csak őszintén szólva, ugye én is elég hulla vagyok..és ilyenkor szoktam én is bólintani egyet..de lehet e lesz a megoldás..

2013. febr. 21. 14:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen,ismerős...én is örültem hogy nem kell reggel korán kelnem...de erőt vettem magamon.Miután keltünk időben,pár nap mulva az esti alvás is időben volt,és reggel nem voltam olyan hulla.
2013. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
mindenképp megpróbálom ezt..köszi
2013. febr. 21. 14:08
 7/16 anonim ***** válasza:
Majd pár nap mulva ird meg van-e javulás!
2013. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 frászkarikaborsó ***** válasza:
nekünk erre az vált be hogy áttettem a fürdetést 10 órára, ami persze későn van, de így utána amikor elaludt végre, tudtam én is pihenni mert több órát is aludt egyhuzamba. Aztán amikor már kicsit beállt a rend és tudta hogy éjjel alvás van, akkor elkezdtem megint korábban fürdetni, bár így is van hogy csak éjfélkor hajlandó elaludni de legalább akkor alszik pár órát, és ha fel is kel éjjel enni, utána nem kell altatni. Ez is valami :)
2013. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az 5-el teljesen egyetértek, mi is ezt tettük és BEVÁLT! 2 nap volt nehezebb, de hihetetlen jól beállt a napirend. Most 3,5 hónapos és este 10-től reggel 8-ig alszik. Nem hittem volna... :)
2013. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

most nagyon jóó éjszakánk volt..nem tudom miért.

este 9-kor letettem, 11-kor ébredt, evett és rögtön vissza is aludt 5-ig. aztán megint evett és még fél 9-iag aludt. most azóta fent van.

jó lenne ha még egy órát kibírna, mert délben meg nőgyogyihoz kell mennem, és anyum fog rá vigyázni. jó lenne ha pont akkor szundizna.

2013. febr. 22. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!