Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvásproblémák! újabban...

Eszo kérdése:

Alvásproblémák! újabban hajnali 2-3-ig nem alszik 10 hetes kislányom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

este 8-kor van fürdés, utána szopi..még kicsit játszik és szunya..de max 1 órát alszik és utána az istennek nem alszik vissza. van hogy 1-1 órát sír-ordít..de tegnap éjjel pl nem sírt, csak nem aludt.a pelenkázón gügyögött fél órát.,közben szopizik, sír..és csak hajnali 2-3 körül alszik el.

mi lehet vele???


2013. febr. 21. 13:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

bár hozzáteszem, hogy tegnap napközben elég nyügi volt és nem aludt vmi jól.

meg este bekentem a fogínyét dentinox-al..lehet ez így egyben hatásos volt :-))

2013. febr. 22. 10:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges...de ha reggel ébred korán,ne tedd vissz aludni.
2013. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogy alakulnak a napjaitok?
2013. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

már jobb..most úgy van, hogy este 8-kor fürdés.még kis játék, szopi..és szundi olyan fél 10 körül..viszont kb egy óra alvás után megébred, akkor vissza cicire és olyan 11 órától aszik reggel 4-5-ig. akkor megint szopi és még szundi 7-8-ig.

most ez az új hogy 11 előtt nem nagyon alszik el este..de legalább utána alszik.

2013. márc. 2. 08:23
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor legalább van kis előrelépés...azt hiszem a déli alvást fél éves kora elött hagyta el kisfiam,akkor tértünk át a napi 2 alvásra...ha megint többet lenne fent éjszaka,kiiktathatod te is a deles alvást...első gyereknél én se vettem észre időben hogy a gyerek már kevésbé igényli a sok alvást,és nem értettem mi a baj.
2013. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Reggel tízig alszik? Ajaj. Reggel fél hét felé kelés, utána no alvás, délelőtt egy órácska alvás, délután 2-3 óra alvás, de négy után már semmiképpen se aludjon! Próbáld meg fél kilenckor fürdetni, fél tízre ágyba tenni.
2017. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!