Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos a fiam és még nem...

5 hónapos a fiam és még nem 'fedezte fel a lábát'. Ti babáitok hány hónapos korában kezdte el fogni, illetve 'enni'a lábacskáját?

Figyelt kérdés
Hasáról hátára már átfordul 3 hónapos kora óta,de a hátáról hasára meg nem-mikor kellene?

2013. márc. 2. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
az én faim 8 éves de sosem csinált ilyeneket babaként,a lányom 4 éves de ő sem(pedig vártam sokáig de valahogy nem csinálták)
2013. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont én is fel akartam tenni egy ilyen kérdést.:) Az én fiam is 5 hónapos.Ő sem játszik a lábaival és nem is húzza a szájához.Szerintem nem minden babát érdekel ez a "játék".
2013. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hós és nem érdekli a lába. Talán egyetlen egyszer, pelenkázáskor kóstolta meg, aztán soha többet. Tesóm kislánya ette a lábujjait, a kisfia soha és 3 éves.
2013. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fiam 5 hónapos kora óta játszik a lábával, főleg amikor pukizik :)

Hasról hátára 4,5, vissza 6 hónaposan fordult, egyébként 6 hónapos státuszon "elvárás" hogy oda-vissza forduljon.

2013. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És ha meg 6hónaposan sem fordul át akkor elküldenek orvoshoz vagy mi lesz?

Volt olYan akinek nem fordult át 6hónaposan sem?

2013. márc. 2. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan fedezte fel a lábát,a szájához emelgette.ekkor fordult meg hátról hasra.hasról hátra 6 héttel később.nem kell kétségbe esni ha nem fordul meg fél évesen.ha 7 hónaposan sem fordul,vidd el Dévényeshez,orvos nem tud vele mit kezdeni úgyse.
2013. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiam 3,5 hónaposan fordult hátról hasra,vissza 7 hónaposan és 1 hetesen.De előtte megtanult állni.Én is aggódtam rendesen.Lábát 8,5 hónaposan fedezte fel:) Elvittem először védőnőhöz majd dokihoz,mert aggódtam én is,mindegyik jót mosolygott rajtam. Ma 9 hónapos és ül,áll,lépeget.Szerintem abszolult nem kell aggódnod.Van még bőven ideje a babádnak.
2013. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos kora előtt egy héttel fedezte fel a lábát, mikor feltűnő zokniban volt. Egy hétre rá már sikerült begyömöszölni a szájába :-D
2013. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!