Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nagyobb "programot"...

Milyen nagyobb "programot" vállaltatok már be 11 hónapos vagy a körüli babátokkal?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hós és húsvét hétfőn lesz bátyám kislányának a keresztelője,amelyre mi is hivatalosak vagyunk (200km,de már azon a hétvégén ott leszünk a közelben laknak a szüleink). Én betegesen ragaszkodom a napi rutinhoz, és állandóan aggodalmaskodom, hogy időben aludjon egyen,stb.Ott viszont tömeg,babakocsiban sose alszik,hogyan fogom etetni stb.. Tudom, lazábbnak kell lennem,megalapítanom a "névtelen túlaggódó mániákus anyukák klubját":DD

Kérlek nyugtassatok meg,hogy ettől még nem dől össze a világ..:)



2013. márc. 6. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem,nem dől össze a világ:)Minden menni fog a maga útján,ne aggódj.

Nem én vagyok persze az etalon,de az 1 évesemmel Görögországig utaztam,és semmi gond nem volt vele.Ha már előtte lementek,lesz ideje megszokni a környezetet,azt a néhány órát meg ki fogja bírni,ha meg mégsem,udvariasan elnézést kérsz,és visszavonulsz a szülői házba,senki sem fog megsértődni.

2013. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb. 9 hónapos volt mikor Hévizen nyaraltunk vele egy hetet, a sógorommal és a sógornőmmel együtt. Az utat kicsit nehezen bírta, többször meg kellett állnunk (Bpestről mentünk). Ott mindig pont akkor volt álmos mikor mentünk volna valahova, szóval általában borultak a programok, mert mindig hozzá alkalmazkodtunk, de azért jó volt. Előtte egy héttel meg esküvőre mentünk nyáron, du. 2-kor kezdődött, hát persze, hogy aznap egész nap nem volt hajlandó aludni, úgyhogy be se mentünk a szertartásra, mert majdnem végig sírt kint a babakocsiban, úgyhogy kint cipeltem szegényt ide-oda, nagyon sajnáltam, hogy kitettem ennek a hercehurcának, de legalább oda muszáj volt elmennünk. Szerencsére nem messze laktunk, és hamar hazaértünk. A lagziba persze nem mentünk, csak a férjem. Mondjuk az enyém mindig akkor borítja a napi rutint, ha várok valaki vendéget, vagy programot szeretnénk hozzá igazítani, de azért van olyan is, hogy jól sikerül :).

Mondjuk én sosem vettem túl szigorúan a napirendet, inkább mindig figyeltem, hogy mikor álmos, meg attól is függ, hogy mikor kel reggel, stb.

2013. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hol lehet a klubba jelentkezni?

Hidd el a babád ki fogja követelni magának az alvást is, az evést is, de lehet, hogy nem a megszokott időpontokban. Neked csak igazodnod kell hozzá. Jó utat!

2013. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hanyatka ***** válasza:
Szilveszter előtt 8 hónapos babócánkkal 500 km-t utaztunk az uncsimékhoz,igaz éjjel utaztunk,egy hétig maradtunk.Ott egy 3 és fél éves kislány és egy 6 éves kisfiú és átjött a másik unokatestvérünk is 3 napra még 3 lánnyal (3,6,11 évesek).Nekünk is megvolt és van a napi rutinunk,féltem is nagyon...de minden jól sült el:)...nagyon élvezte a sok gyereket körülötte:)!Semmi gond nem volt!
2013. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van:) Meg hát kell neki az inger,hogy lásson tapasztaljon dolgokat..

Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 6. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hónaposan 200km-re vittük lagziba, 6 hónaposan nyaralni repülővel és hajóval, és 1 éves koráig 3-szor 5 napot síeltünk vele. Semmi baja nem lesz, ha elviszed, és nem a megszokott helyen alszik, majd ha hazaértek 1 nap alatt helyreáll minden. Nem kell túlaggódni, jó élmény lesz neki is, és nektek is.
2013. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!