Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sok pénzt adtam...

Szerintetek sok pénzt adtam ki 68-as napozóért? 1300-1400 Ft körül volt darabja, internetes turkálóba vettem. Máshol mennyibe kerülnek újan?

Figyelt kérdés
68-as méret. Angol minőség,mintha új lenne. Ti mennyire szoktatok új ruhákat vásárolni, ha igen mennyit áldoztok rá.

2013. márc. 13. 14:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon drágán!Egy falat kis ruciért én fb-n anyukák boltocskájában szoktam vásárolni 8-900 ft okért márkás next tom taylor ruhákat veszek....gyönyörűek ujszerűek....és 3 éves lánynak...ujakat is veszek 1200 ft ért polokat eredeti disnys minnie stb....nézz körül sztem máshol is sztem jol rászedtek itt is voltak márkás napozok használtak gyönyörűek 3-400 ft ért én is annyiért adtam el...
2013. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös! Vaterán vetted mindezt 6000 Ft-ért?

Internetes turkáló: Ruhafalva.!


Nálunk a bolti turkálóban elkezdték darabárosítani ezeket a márkásabb szinte új ruhákat, nem lehet már kilóra venni őket. Egy rugdalózót ott adnak 8-900 Ft-ért. Teljesen le voltam döbbenve, hogy eddig kilóra volt. Ezért döntöttem az internet melett.

2013. márc. 13. 15:13
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ez totál helyfüggő van ahol baromi olcsó turik vannak szép ruhákkal, felénk pl. egy sincs!! Pedig nagyváros! Csak méregdrága agyonhordott darabokat találni azt is drágán. Ami van ott 4990 meg 5990 kilója a ruhának, iszonyú drága. Ahhoz képest ez jó ár...szóval mindenki abból indul ki ami nála/ felé van. Ha valaki olyan helyen lakik hogy valóban szépeket tud venni sokkal olcsóbban akkor az megdöbben ezen az áron de ha vkinek nincs ilyen lehetősége akkor nincs.
2013. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]


Talán azért is tűnnek drágának ezek a ruhák, mert sajnos sokáig nem tudod használni, hamar kinövi a babád.


Amúgy én a fent linkelt áruházban vásároltam csak új ruhákat, de már kinőttünk a napozókból.

2013. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Drága,de nagyon,kg hádában pesten olcsoban vetem kislány ruhákat,szépeket,márkásat.
2013. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!