Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol van ez,6 hónapo babának...

Mitol van ez,6 hónapo babának mitol lehet duzzadt a mellbimbója?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos, és ma vettem észre, hogy mindkét mellbimbójában egy pici duzzanat van, ilyen kis gob. Azt tudom, hogy szuletésnél az anyai hormontól lehet ilyen, vagy akár még tej is, de most is errol lehet szó? Másnak is volt ilyen esetleg?
2013. ápr. 22. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,az én lányomnak is van/volt,igaz ő 4 hónapos.

Nekem azt mondta a doktornő,hogy az anyai hormonoktól van és ne aggódjak elmúlik.Így is lett,pár nap alatt eltűnt.

Szerintem neked sem kell emiatt aggódnod! :)

2013. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Verucs válasza:
Ez attól van hogy még benne vannak az anyai hormonok. Nyugi most már lassan el fog tenni kb még 1 hónap. Nálunk is volt!
2013. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azon akadtam ki mikor a dokinő azt mondta, lehet hogy a hüvelyből kis vér távozik és a mellbimbóból tej szivároghat!!Azt hittem lepadlózom ,és ekkor volt a lánykám 2 hetes!!
2013. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eszo ***** válasza:
nekünk egy naposan volt egy kis vérzés a hüvelyéből..azt hittem vmi gond van..de a kórházban mondták,h ez normális :-))
2013. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!