Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megcserélte a nappalt és az...

Megcserélte a nappalt és az éjszakát?

Figyelt kérdés
Honnan tudom, hogy a pici megcserélte-e a nappalokat és éjszakákat?Milyen jelei vannak?
2009. szept. 27. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nappal alszik édesdeden, éjjel meg mindent csinál, de nem alszik, nem is álmos, hiszen nappal kialudta magát.
2009. szept. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ezeket tapasztalod tünetnek, amit az előttem lévő válaszoló írt, akkor a babád inverz alvó. Nappal valószínűleg túl sok inger éri a környezetében, ami nem kellemes neki. Nem nyugodt, vagy csak túl sok mindenki veszi körül, vagy nagy a zaj, bármi ilyesmitől kialakulhat. Az éjszakát azért élvezi jobban, mert nyugi van, csak vele foglalkozol és ezt élvezi, ez így kényelmes neki. Ha pedig használsz éjjeli fényt, akkor az ne legyen túl erős, mert az is megzavarhatja őket.

Remélem semmi sértőt nem írtam...nem állt szándékomban, csak az okokat próbáltam leírni, nem is igazán a jeleit. De pl a tesómmal anyuék a mamámékkal éltek és egy szobában (30 éve). Tesóm inverz alvó volt, anyu meg dolgozott mellette. Nem lehetett kellemes!:(

Sok sikert és egészséget!

2009. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!