Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megcserélte az éjszakát és a...

Megcserélte az éjszakát és a nappalt?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz 5 hónapos a babám. Szopizik, délután és este kap pótlásnak tápszert. Néhány hete (2) kap almát, és a héten mandarint is. A gyümölcs nem vált ki étkezést, csak hogy megismerje. Szóval szerintem nem éhes. Eddig végig aludtuk az éjszakát, vagyis nem kelt fel enni. De álmában nyöszörgött, sírdogált. Gondolom a fogacskája. Ma vagyis tegnap éjjel nagyrészt fenn volt, játszott, sírdogált. Kapott cicit, de így is alig tudtam vissza altatni. Mitől lehet ez? Remélem nem marad így!
2009. dec. 12. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
5 hónapos korára már megszokta,hogy nappal ébren van,éjjel alszik,szerintem már nem fog ez megváltozni.Lehet,hogy ma sokat fog aludni nappal,de esti elalvás előtt próbáld meg kicsit kifárasztani,hogy éjjel is aludjon.Az én kislányom is megcsinálja olykor,hogy átalussza egész napot,de akkor késő délután sokat játszunk,és alszik éjjel is.
2009. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom. Bár még mindig alszik, de nem akarom felkelteni. Remélem éhes lesz és ébred magától.
2009. dec. 12. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!