Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS 4hós babámat anyósom ma...

SOS 4hós babámat anyósom ma megettete 1 egész doboz danone barackos joghurttal Anyáknapján voltam az iskolában a nagyobbal, lesz valami baja?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 21:11
1 2 3
 11/26 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Ja igen azt én is utálom amikor ismerősök mindenféle keksszel, chipsszel stb... akarják etetni a gyerekemet és hozzá is teszik, hogy az övéké ilyenkor már ilyeneket evett. De ez más kérdés, már az elején le kell tisztázni mindenkivel, hogy te milyen módon szeretnéd etetni, és nem engedni belőle, akkor sem ha esetleg gúnyosan néznek.
2013. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy baja nem lesz tőle, de anyósom megnézhetné, mikor hagyom mégegyszer kettesben a gyerekkel egy ilyen húzás után.
2013. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%
Okozhat kiütéseket is, illetve hasmenést. Én gyorsan vennék neki valamilyen probiotikumot, és szükség esetén tartanék egy pár napos kúrát. Szegény baba...
2013. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én is probiotikumot adnék a kicsikének, anyósnak meg egy nagy tallért... Remélem nem fog fájni a Kicsi hasa és nem üti ki sem a joghurt!
2013. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%
Azért nem kéne szegéyn anyóst elátkozni, ő már ennyi idősen simán etette ennél durvább dolgokkal is a gyerekét, neki ez a normális, ez csak mostanában divat, hogy ne etessük a gyereket. Nem tudni, hogy anyuka elmondta e neki, hogy nem ehet joghurtot a gyerek, de ha el is mondta akkor sem követett el olyan borzalmas dolgot.
2013. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
42%

Mert a mű tápi annyival jobb?

Tudod abba mi van?

2013. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
50%
Na mi? Mi van benne? Okoska!
2013. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom ha tápszerezned kéne a gyermeked inkább joghurtot adnál neki, úgy is mindegy! Amúgy meg mi az, hogy tápi, magyar vagy beszélj magyarul! Röhej!
2013. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%
XD jó hogy már meg nem akarjátok égetni, vagy kiutasíttatni az országból... jajj istenem jót derültem. Nem akarok görbe tükrözgetni, de ki a rosszabb: az aki ad egy egész danone joghurtot egy négy hós babának, vagy az aki ezért kitaposná a belét még hasonlók... XD No mindegy, nem lesz tőle baja, ha csak nem tejérzékeny, és nehogy eltiltsd emiatt az unokájától mint ahogy itt sokan írják, nem hiszem hogy ártó szándékkal tette volna ezt a "galádságot az az álnok gazember".... szerintem elég ha megbeszéled vele a dolgot, mint ahogy emberéknél szokás :).
2013. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Értjük, hogy régen máshogy volt és biztos vagyok benne, hogy nem akart rosszat az unokájának! De itt az a baj, hogy az Anyuka kifejezett kérése ellenére olyan dolgott adott a babának, ami még nagyon nem neki való! Magyarul felülbírálta a kérdezőt és ezt bizony én sem hagynám annyiban! Remélem nem lett baja a Picidnek kedves kérdező!
2013. máj. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!