Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS 4hós babámat anyósom ma...

SOS 4hós babámat anyósom ma megettete 1 egész doboz danone barackos joghurttal Anyáknapján voltam az iskolában a nagyobbal, lesz valami baja?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 21:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19-es vagyok! Értem én, igazad is van, de azért a tettlegességre való buzdítást (még ha nyilván nem is komolyan gondolják) indokolatlannak és soknak tartom. De persze mindenki úgy intézi a családi ügyeit ahogy tudja... Ahol ezért verés járna meg számüzetés az anyósnak, ott én is azt tudom mondani hogy szegény kisgyerek :(....
2013. máj. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm a válaszokat most ébredt de hálitannak semi baja, tudom azt hogy régen ez nem volt gond h etessük a gyereket ezzel meg azzal de én kifejezetten megkértem rá h csak a tápszert vagy babaivólevet adjon neki mert ugye azt kell ennie,délben fözeléket eszik az orvos utasitására.tudom hogy ö csak jót akart nem ezzel van a gond hanem azzal hogy ő mindent jobban tud mint én,jah és 3 gyermekéböl 2 tejérzékeny...neh ezért akadtam ki :)
2013. máj. 7. 07:50
 23/26 anonim ***** válasza:

Anyósod hibázott, ez nem kérdés, beszéld meg vele.

Egyes válaszolókon teljesen ledöbbentem. Tényleg ennyi frusztrált, feszült, agresszív anya létezik? Mi az, hogy megvernétek az anyóst és hasonlók? Erre az agresszivitásra fogjátok tanítani a gyerekeiteket. Szép, mondhatom.

2013. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Bizony gáz az Anyós, nem a joghurt miatt, hanem hogy meg lett mondva mit adjon a babának. Akkor is azt és úgy csinálja, ahogy kérem tőle, mert mással is így lesz. Ő is felnevelte a gyerekeit, ahogy akarta, most tartsa tiszteletbe, hogy Te, mint anya, hogyan szeretnéd nevelni. Ha nem tetszik, nem kell rá vigyáznia. Nálunk így van, még a saját anyukámnak is megmondom, ha nem tetszik valami, nálunk egyfolytában vetkőzteti, mert szerinte melege van, mire visszanézek, nincs rajta zokni, naci stb....Elbeszélgettünk, megértette. A kajába nem szól bele, mert ő csak 3 hónapig szoptatott, én még mindig szoptatok, elfogadja, hogy mit kérek tőle ezzel kapcsolatban.
2013. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nyilván nem agyalnám meg, nem is száműzném a gyermekem életéből, de hogy egy darabig nem bíznám rá a lányomat felügyelet nélkül az tuti. És nagyon komolyan elbeszélgetnék vele, hogy ennek a gyereknek én agyok az édesanyja és tartsa tiszteletben a kéréseimet, ellenkező esetben ő is hasonló elbánásra számíthat tőlem! Nálunk csak egyszer fordult elő, hogy okosabb szeretett volna lenni, akkor leállítottam, azóta jól megvagyunk.

Örülök, hogy jól van a kicsid és megúszta a "kalandot"!

2013. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 seymour99 válasza:
ha ilyenekkel van etetve a kicsi, akkor allergiás lehet később mindenféle sz*rra. Ha ezt megússza, akkor max fájni fog a pocija szegénynek, amíg ki nem jön belőle a joghurt. Most komolyan hülye az az asszony. Lehet hogy 30 évvel ezelőtt más hogy volt minden de a bélflórája a babának ennyi idősen sehol sincs.
2014. jún. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!