Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadattátok a babátoknak a...

Beadattátok a babátoknak a rotavírus elleni oltást?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 09:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Én beadatom majdan
2009. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
igen. fél napig étvágytalan volt sz 1. után, de minden rendben volt.
2009. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
igen , megkapta a kisfiam, mert ismerősümk kislánya nagyon beteg lett a rotától.
2009. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem. Engem szószerint lebeszélt róla a háziorvos. Mondta, hogy a rota vírus mellett számtalan olyan baci meg vírus van, ami ugyanezeket a tüneteket (hányás, hasmenés, láz) okozza, és arra nem jó az oltás. Meg igazság szerint ezt egy anyukától is hallottam, hogy sok ilyen baj van,ami a rotához hasonló és még gyakran a dokik se tudják pontosan beazonosítani, hogy rota-e vagy sem?

2009. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk tegnap kapta a második részt, semmi mellékhatás nem volt, egész nap vidám volt.
2009. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
bocs a házi gyerekorvos, azt akartam írni!:)
2009. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én is hallottam ilyet, nekem a doki kifejezetten ajánlotta. Azt mondta, hgy abban sok kisbaba meghalt,vagy valami szövődménye lett, és ha beadatom és meg kap valamit akkor az gyors lefolyású és nem lesz semmi baja utánna. Ausztriában kötelező meg ingyenes, itt meg iszonyú drága. Szerintem mi is beadatjuk.
2009. okt. 7. 10:09
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kicsinek adattam be. Főleg azért, mert a 2,5 éves fiam tavasszal átesett rajta, hát senkinek nem kívánom. Bár a hányással annyira nem is volt gond, mert keveset hányt, de a napi 30-40 pelenka elment. Ráadásul a feneke is nagyon csúnya lett, sokáig szenvedtünk vele. Rettenetes volt, utólag az orvos mondta, hogy szerinte rota vírus lehetett, d csak azért "úsztuk" meg ilyen könnyen, mert már nagyobb a fiam. Mi lett volna, ha a kicsi is elkapja
2009. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
mi beadattuk.
2009. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!