Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadattátok a babátoknak a...

Beadattátok a babátoknak a rotavírus elleni oltást?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 09:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem adatjuk be.Valóban így van, hogy a sok válfaj közül, csak egytől véd meg.

A többit ugyan úgy megkaphatja, sőt a rota nem csak gyerekeket fertőz meg, a szülők is ugyan úgy elkaphatják.Véleményem szerint nem az ár a domináns.Aki szeretné az úgy is beadatja, ártól függetlenül.

Nagyon sok rotás babát láttam, olyat aki megkapta az oltást és olyat is, aki nem adatta be.

egy "nővér" anyuka

2009. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2009. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%

De szánalmasak vagytok,azért pontoztatok le mert beadattam a kisfiamnak???Én voltam , aki megírta, hogy ismerős kislány korházba került emiatt ,mert a szülei minden szarra költöttek , csak erre nem és hetekig feküdt bent.

Nekünk szerencsére semmi mellékatása sem volt egyik NEM KÖTELEZŐ OLTÁSNAK SEM,mert én ugyanis mindent beadattam eddig.Na, lehet megint pontozgatni!

2009. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Tényleg, miért csak az igeneket pontozzátok le? csak egy kérdést tettem fel, ami igen vagy nem. Ezen mi lehet roszz válasz?vkinek fontos, valakinek nem. egyébként mindenkinek köszönöm a választ
2009. okt. 7. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!