Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit álmodhatnak 2 hónaposan a...

Mit álmodhatnak 2 hónaposan a babák?

Figyelt kérdés

Sokszor alszik a kezemben napközben a kisfiam, és előfordul, hogy álmában legörbül a szája elkezd sírni néhány másodpercre, majd alszik tovább. Meg sokszor mosolyog is. Vagy megijed.

Mit álmodhatnak? Olyan álmokat,mint mi? Vagy ahhoz még kicsik?



2013. jún. 29. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ilyen árnyképeket, színeket álmodhatnak.
2013. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy gondoltam, hogy a most fél éves Kincsem olyanokat álmodik, ami már megtörtént vele. Már arra gondolok, hogy mondjuk mikor nevet, akkor épp álmában játszunk meg ilyenek.
2013. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki álmodik, csak már a megélt eseményekből tud gazdálkodni az agya. Pl tény, hogy az álmaidban megjelenő arcokkal vagy találkoztál már, vagy csak homályos arcok. Eltudom képzeni azt is, hogy 2 hónapos babák még emlékeznek a születésük körülményeire, esetleg az előtte történt eseményekre. De sztem inkább az érzések, hangok, és árnyékok dominálhatnak az ő álmaikban.
2013. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ujraélik a napot:))
2013. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!