Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok járni...

Hogy telik egy napotok járni tanuló kisgyereketekkel? Mennyit vezetgetitek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 10:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nyáron, ilyen jó időben, kicsi gyerekkel senki sem ül a négy fal között :)


Én sem vezetgetem a kislányom. A gyereknek azt szabad hagyni, amit magától megcsinál. Ha mi vezetgetjük, akkor azért megy, mert mi segítünk. Magától kell megtanulnia. Ez olyan ,mint az ültetés. Addig nem ültethetjük a gyereket, míg nem ül fel egyedül magától. És ezt a gyerekorvos mondta, nem én.

2013. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Minek teszel fel kérdést, ha te úgyis mindenkinél jobban tudod a választ?
2013. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nézd meg a kérdésemet! Mit tudok előre? Azt hogy ti mennyit vezetgetitek? Azt hogy hogyan telik a napotok? Nem, azt nem tudom, ezért kérdezem.
2013. júl. 18. 12:53
 14/17 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, hoppá a "hogyan telik egy napunk"-ra nem is írtam semmit :)


Jól :) Labdázunk, a kicsi gyakorolja a járást, lépeget kapaszkodva, kísérletezik, hogy hogyan tudna menni még többet, gyorsabban, jobban :) kis energiabomba. ha egész nap fogócskáznánk akkor se fáradna el. Sokat vagyunk a levegőn ebben a jó időben, a kertben, ismerkedik a növényekkel, és persze egyfolytában feláll mindenhol és lépeget :) de tényleg nem vezetgetem csak nagyon ritkán ha elkap a hév és látom, hogy nyújtja a kezét a kezemért, de visszafogom magam akkor is :)

2013. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
más az, ha van kert, itt sajnos nincs...
2013. júl. 18. 13:47
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekünk sem nagy, panel lakás, földszinten lakunk kis rész van elkerítve. De a játszótér is tökéletes, ha nem lenne ez a kis rész ,mi is oda járnánk :) Mennyi idős a babád? :)
2013. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi bizony időnként "vezetgettük", bár inkább azt mondanám, hogy ha igényelte, hogy megfogjuk a kezét séta közben, akkor megfogtuk. 13 hónapos, tökéletesen jár egyedül és tökéletesen esik popóra is.
2013. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!