Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adjak az egyedül járni...

Mikor adjak az egyedül járni tanuló egy évesemre cipőt bent? Nagyrészt a bútorok mellett megy, de igazából nem nagyon fogja, pár lépést simán megtesz már önállóan is.

Figyelt kérdés
Szóvál sokat mászik még, de látványosan sokat megy egyedül és álldogál is? szandál legyen a benti cipő és mennyit legyen rajta?
2013. febr. 12. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk a lakásban nincs rajta cipő
2013. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ma a dévény tornászunk azt mondta, hogy akkor kel cioő ha a nap 90%-át tölti a talpán a gyerek! Addig fölösleges. Ezt bentre érti nem az utcára!
2013. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én bőrtalpú zoknit adok rá itthon, nem adok rá cipőt, mert úgyis levenné. Nyáron még a zoknit sem tűrte, azt is mindig lekapdosta.
2013. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már megy a Kisfiam sokat, és álldogál is, de ha gyorsan akar haladni, akkkor még mászik, de nekem eszem ágában sincs rá cipőt adni a lakásban. Majd a tavasszal, úgy húsvét körül tervezzük, hogy veszünk, ha kint is sétálunk majd.

A múltkor egy másik anyuka pont ezt kérdezte. 1 hónappal fiatalabb az ő babája, de még csak kúszik-mászik, de neki az anyukája meg az anyósa azt mondta, hogy adjon rá cipőt, mert később nem tanul majd meg abban menni. Nem szóltam semmit, mert mindenki azt csinál, amit akar, annyit válaszoltam, hogy nálunk zokniban van.

2013. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyém is sokat mászik még, de mivel hideg a kő, és még 3 zokniban is hideg volt a lába, vettem a lábára egy cipőt, egy zokni van alatta, és már nem hideg.
2013. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem adnék rá cipőt. Adjál rá csúszásgátlós zoknit, abban remekül ellesz a gyerek. :) 20 hónapos a lányunk, itthon max papucsot hord ha kimegy a konyhába vagy a fürdőbe, majd a bölcsibe veszünk neki szandált, ott ne mászkáljon mezítláb.
2013. febr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Golan Trevize ***** válasza:

Mi először csúszásgátlós zoknit adtunk a fiaimra, de állandóan ráléptek az orrára, így egyre lejjebb csúszott, és aztán le is húzták maguktól (ezt kb. 3-4 percenként).

Aztán kaptak tépőzáras benti "cipőt", de ez is leszedték maguktól.

Most már egy jó ideje csatos és tépőzáras szandálban vannak. Ezt leszedni sem tudják (már nem is próbálkoznak), és a bokájukat is tartja.

Nálunk ez vált be.

2013. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!